Karcianki

Video tutorial do "Star Wars: The Card Game"

Fantasy Flight Games

W czasie oczekiwania na premierę gry karcianej "Star Wars: The Card Game", która coraz bliżej, firma Fantasy Flight Games przygotowała video tutorial dla graczy, mający na celu przybliżyć wszystkim fanom ogólny zarys rozgrywki. Poniżej prezentujemy wam owy filmik, który jest w języku angielskim:


W tym miejscu można ściągnąć każdy rozdział z tutoriala na swój dysk a wszystkie filmiki są w formacie .mov . Ze strony FFG można także ściągnąć oficjalne zasady "Star Wars: The Card Game", które znajdują się w tym miejscu (pdf, 9.9 MB).

Temat na forum



Tagi: Fantasy Flight Games (70) Star Wars: Gra karciana (29)

Komentarze (6)

Włączyłem tylko żeby wyciągnąć Mando-grafiki do newsa i posłuchać o co w tym w ogóle biega.

I się wkręciłem w to. Czekam na premiere : )

Przyznam, że już dość długo czekam na tę grę i ciesze się, że wydaje to FFG/Galakta. Gry od nich są warte ceny. Arty rewelacja, co do mechaniki, to znam wiele karcianek o dużo lepszej. Ale nie oszukujmy się to jest SW, więc można wybaczyć niedopatrzenia.

No szczerze mówiąc to narazie mechanika i pomysł nie powalają i początkowo zignorowałem tą grę, gdyż za 150zł mogę wzbogacić kolekcje o bardziej ambitny i sprawdzony przez innych planszowy/karciany tytuł... ale potem zobaczyłem te piękne arty i pomyślałem, że będę mógł połączyć dwie pasje: SW i gry planszowe, że będę mógł pograć w ulubionym uniwersum i... ah, no niech będzie to nawet marna mechanicznie gra, kupuję to cholerstwo!

130-150zł, tak jak inne produkty FFG.

Pytanie ile polskie wydanie będzie kosztowało.

Nie mogę się doczekać polskiej premiery. Na pewno to kupię.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Karcianki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.