Kolekcjonerstwo

Aukcje gwiezdnowojenne

RebelScum.com

W dniach 15-16 grudnia odbędzie się w Hollywood "Drama, Action, Romance: The Hollywood Auction". Jest to aukcja, na której można zdobyć różne unikatowe przedmioty z planów filmów. W trakcie tej edycji The Hollywood Auction przybysze będą mogli znaleźć kilka naprawdę ciekawych kolekcjonerskich okazów rodem z gwiezdnej sagi. Oto niektóre z nich:Oryginalny model myśliwca X-wing, który był wykorzystywany na planie Nowej Nadziei w 1977 roku. Wymiary: 22 na 18 cali. To jedyny pomalowany model, który udało się znaleźć dla użytku aukcji. (powyżej znajduje się zdjęcie tego modelu) Cena spodziewana: $80 000 - $120 000.

Hełm Imperialnego Gwardzisty z Powrotu Jedi. Jest to okaz, który został wyprodukowany na potrzeby filmu, lecz nie został użyty na planie. Cena spodziewana: $40 000 - $60 000.

Zapasowy miecz świetlny Luke'a Skywalkera z Powrotu Jedi. Po skończeniu filmowania miecz stał się własnością Wesleya Seedsa, który pracował na planie VI epizodu. Cena spodziewana: $30 000 - $50 000.

Hełm pilota rebelianckiego z Imperium Kontratakuje. Ten okaz został odnowiony i jest w stanie idealnym. Cena spodziewana: $20 000 - $30 000.

Blaster Scout Troopera z Powrotu Jedi, który był używany na planie. Został sprowadzony prosto z archiwum ILMu. Cena spodziewana: $10 000 - $15 000.

Zrobiona przez Industrial Light & Magic maska Yody. Składa się ze "skóry", oczu, zębów i mechanizmów w środku do poruszania poszczególnymi częściami. Miała być używana na planie, lecz na powierzchni w trakcie produkcji powstało kilka nierówności, więc ostatecznie maska nie została użyta. Cena spodziewana: $4 000 - $6 000.Tagi: aukcje (33)

Komentarze (9)

shit czemu to takie drogie

jak każdy da 10 dolarów to możemy coś kupić

LS wypłacił dywidendę z Bastionu i poleciał na licytację.

ech, hełm Imperialnego... Dlaczego mój stan konta uparcie twierdzi, że nie mam 40 tys dolarów?!:(

Bastion robi zrzutę? Chocby na tego pryszczatego Yodę

Pewnie będzie tak ja z Vaderem, dają wysoką cenę wywoławczą i nikt nie kupi...

Kupię wszytsko :P

Model na patyku, używany na czwartym planie ma przebić elementy kostiumów i rekwizyty? Jak tam sobie chcą...

Ja pierniczę: 80 000$ za takie małe coś! Ale pomyślcie: PRAWDZIWY X-wing!:D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.