Sprośne okruchy

Gra Keiry, zabawy Ewana i Hamilla

Keira Knightley coraz bliżej małżeństwa

Związek Keiry Knightley i Rupert Friend wkracza w nową fazę.

Aktorska para postanowiła wspólnie zamieszkać. Keira Knightley ma już wkrótce sprzedać swoje mieszkanie warte 2,5 miliona dolarów. Zaraz po tym para kupi nowy większy apartament dla obojga. Knightley i Friend oglądali już nieruchomości w południowym Londynie na ekskluzywnej Bermondsey Street.

Para poznała się w ubiegłym roku na planie filmu "Duma i uprzedzenie". Rupert Friend oświadczył się Keirze Knightley we wrześniu 2006 roku - zaraz po tym, jak aktorka skończyła zdjęcia do filmu "Piraci z Karaibów: Na krańcu świata".


Zrobił majątek na samych gadżetach

Dzięki pewnej klauzuli w kontrakcie aktor Mark Hamill jest właścicielem sporego magazynu z pamiątkami i gadżetami nawiązującymi do postaci Luke’a Skywalkera.

Przyjmując rolę w "Gwiezdnych wojnach" aktor wynegocjował punkt umowy gwarantujący mu po jednym egzemplarzu każdej kolekcji gadżetów zainspirowanej postacią jego bohatera. Dziś Hamill przyznaje, że trochę żałuje swojej zapobiegliwości.

- Mam elektryczną szczoteczkę Luke’a Skywalkera i wyprodukowany w Australii inhalator dla astmatyków. Podpisując kontrakt poprosiłem o próbki wszystkiego, co będzie miało związek z moim bohaterem. Wtedy chodziło mi po prostu o to, żebym nie musiał kupować sobie płyty ze ścieżką dźwiękową z filmu albo koszulek. Teraz mam wielki magazyn, w którym przechowuję wszystko, a mój syn stara się to katalogować, ale nigdy nie spodziewaliśmy się, że będzie tego tak wiele - zdradza aktor w wywiadzie dla brytyjskiej stacji radiowej Heart.


Niesamowita wyprawa Ewana McGregora

Ewan McGregor zakończył motocyklową wyprawę ze Szkocji do Południowej Afryki.

Gwiazdor i jego przyjaciel Charley Boorman rozpoczęli swoją wycieczkę w maju w najdalej wysuniętej na północ szkockiej miejscowości John O’Groats, zaś w ubiegły piątek po przebyciu 24 tysięcy kilometrów dotarli do swojego celu, czyli Kapsztadu w RPA. Relacja z podróży, podczas której przyjaciele przejechali Europę, Libię, Etiopię, Sudan i Rwandę, zostanie wyemitowana przez telewizję BBC2 w postaci serialu "The Long Way Down".

- To była niesamowita wyprawa, a odwiedzenie tak różnych i pięknych miejsc było dla nas prawdziwym zaszczytem. Mogliśmy zobaczyć ludzi, którzy żyją zupełnie inaczej, niż my i dotrzeć do miejsc, do których tylko nieliczni mają dostęp. Poczucie wolności i świadomość poznawania świata były niewiarygodne - wyjaśnia szkocki aktor.


Gra gorzej, bo gra za dużo

Keira Knightley narzeka, że jej niedawne kiepskie występy są związane z nadmiarem pracy.

Krytycy po ostatnich występach Knightley doszli do wniosku, że aktorka po prostu nie potrafi grać. Gwiazda tłumaczy się jednak nadmiernymi obowiązkami.

- Musiałam się wiele nauczyć w krótkim czasie - tłumaczy gwiazda. - Teraz wiem, że nie wolno robić za dużo rzeczy naraz. Po skończeniu pracy nad filmem "Duma i uprzedzenie" przeszłam od razu do "Domina" z zaledwie czterema dniami przerwy. To było wariactwo.Tagi: Ewan McGregor (390) Keira Knightley (228) Mark Hamill (324) Plotki (1055)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Sprośne okruchy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.