Komiksy

Spiral i Force Storm

DiamondComicsDistributors.com

Dzisiaj za oceanem wydawnictwo Dark Horse Comics wydało dwie gwiezdnowojenne pozycje. Pierwszą z nich jest wydanie zbiorcze pierwszych pięciu zeszytów serii Dawn of the Jedi pt. Force Storm, które od razu po premierze wspięły się na sam szczyt list bestsellerów Czarnego Konia. Następna pozycja to ostatni zeszyt komiksu Lost Tribe of the Sith: Spiral, który przedstawia losy zaginionego plemienia Sithów, o którym można poczytać w książce o tym samym tytule Johna Jacksona Millera.

Lost Tribe of the Sith #5: Spiral #5 (5)

Leviathany Lorda Dreypy kontynuują destrukcję zaginionego plemienia Sithów, na próżno szukając starożytnego, dobrze ukrytego statku Jedi. Powstrzymując Dreypę od statku, sithańska rebelia znalazła się na krawędzi realizacji jej marzenia – zniszczenia plemienia i znalezienia drogi do reszty galaktyki. Ale może istnieć coś, co mogłoby spowodować, że zmieni zdanie, a Lord Dreypa mógł to znaleźć!
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Andrea Mutti, tusz Pierluigi Baldassini, kolory Michael Heisler, okładka Paul Renaud. Cena 2,99 $, 32 strony.

Temat na forum.

Dawn of the Jedi Vol. #1: Force Storm TPB

Tutaj rozpoczyna się opowiść o świcie Jedi, 25 000 lat przed bitwą o Yavin – przed mieczami świetlnymi, przed podróżami nadprzestrzennymi, zanim Jedi rozsiali się po całej galaktyce I gdy dopiero zaczynali poznawać tajniki Mocy.
Na planecie Tython, grupa istot – naukowców, filozofów i wojowników – dążących do zachowania pokoju i utrzymaniu w równowadze mistycznej Mocy. Ale nadchodzi obcy, którego przybycie zaburzy równowagę I jego własne połączenie z Mocą. Wszystko w systemie może ulec zmianie… Drzwi do galaktyki się otworzyły! To wydanie zawiera komiks Dawn of the Jedi: Force Storm #1-5.
Scenariusz John Ostrander, rysunki Jan Duursema, litery Dan Parsons, tusz Wes Dzioba, okładka Gonzalo Flores. Cena 18,99 $, 128 stron.

Temat na forum.Tagi: Andrea Mutti (21) Dark Horse Comics (742) Dawn of the Jedi (59) Jan Duursema (147) John Jackson Miller (172) John Ostrander (180) Lost Tribe of the Sith (komiks) (12)

Komentarze (6)

Mi też Zaginione Plemię nie przypadło do gustu. Natomiast zupełnie odwrotna sytuacja dotyczy Świtu Jedi. Bardzo podoba mi się ta seria.

JJM się wypalił.

Niestety, nie mogę się zmusić, żeby polubić komiksowe Lost Tribe of the Sith. Memłowate postaci, nieciekawy klimat. Szkoda.

Daj ktoś linka na pw do Dawn of the Jedi ;p

Dreypa! Co? Zdychaj Sithu!

Ciekawe czy Takara da mu rade, tak bardzo sie o nia martwie... :-(

Znowu starożytne SW? Zieeeeeeeeewwwww.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.