Gry komputerowe

Zapowiedź pierwszego dodatku do "The Old Republic"

SWtor.com

Na wiosnę przyszłego roku zapowiedziano dodatek do gry "The Old Republic" zatytułowany "Rise of the Hutt Cartel".

Stań twarzą w twarz z przerażającym wrogiem na nowej planecie, Makeb, kiedy zmierzysz się z niesławnym Kartelem Huttów i potworami oraz bronią masowej zagłady, którą ma w swoim arsenale. Kartel wyzywa zarówno Republikę jak i Imperium, stawiając na ich drodze nieznane wcześniej droidy i potężne stacje bojowe, które będą w stanie niszczyć wszystko, co stanie im na drodze. Będziesz zmuszony wybrać stronę konfliktu, zdobywając nowe zbroje, broń, zdolności itp.

Poziom doświadczenia, który będzie można zdobyć, zwiększy się z obecnego 50. do 55.

Cena w złotówkach to 36 zł dla subskrybentów, a 71,99 PLN dla pozostałych (np. F2P). Będzie można kupić go online. Zamówienia można składać na oficjalnej stronie gry. Jeśli zamówimy go do północy 7. stycznia 2013 r. uzyskamy możliwość grania już 5 dni przed premierą.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (498)

Komentarze (21)

O, to się zgadzamy ;)

@Nild
Masz rację, a ja przepraszam urażonych, po prostu mnie irytują niektórzy narzekający, że nie ma wszystkiego za darmo (niestety plaga w samej grze i w Sieci), stąd mocne określenie.

A propos Makeb, to sama planeta wyglądać będzie bardzo ciekawie, podoba mi się miniaturowe zdjęcie z mejla rozsyłanego w ramach promocji tego dodatku: http://i.imgur.com/jV5Du.jpg :D

Jasne, że wina nowego modelu...ale decyzja o jego przyjęciu była podyktowana słabymi zyskami, niczym innym. Ludzie mogli chcieć f2p, ale póki Bioware się by to nie opłacało, albo nie było jedynym wyjściem to by go nie przyjęła. Kwestia odpowiedzialności.

Wolałabym wersję pudełkową...

@Nild
Jak to nie? Dopóki był abonament i równe szanse dla wszystkich, dopóty BioWare zapewniał, że Makeb jak i wszystkie aktualizacje będą częścią regularnych update i nie trzeba będzie nic dopłacać. Płacę subę -> mam. Teraz na modelu f2p łapią się różnych dziwnych sposobów żeby zarobić - co w zupełności jest zrozumiałe, bo gra musi na siebie zarabiać - ale jest to wina tylko i wyłącznie nowego modelu.

Apophis > Dziękuję za zaszufladkowanie. Poza tym nieważne jakby ludzie skomleli, przejście na f2p z tym akurat nie miało nic wspólnego i raczej dobrze o tym wiesz.

@Adam Vader
Możesz tylko dziękować wszystkim biedakom którzy skomleli o f2p, to dzięki nim ten dodatek jest płatny.

Możesz być złośliwy ale co było obiecywane to było a to akurat bardzo dobrze pamiętam. I nie było mowy o płaceniu za tą dodatkową planetę.

Adam Vader -> Z "grami tego typu" nie "tą grą". F2P niemal zawsze mają płatne dodatki to nic zaskakującego czy też strasznego. Ale wiadomo, niezależnie co by się ukazało czy to gra czy cokolwiek innego jeśli tylko autorzy będą chcieli za to pieniędzy to zostaną zbluzgani z góry na dół. Chyba jedynym odstępstwem od tej reguły jest "EVE Online" gdzie to gracze wywalczyli sobie... Utrzymanie miesięcznego abonamentu. No ale nic... GNOJE! PIENIĘDZY MOICH CHCĄ! A JA MUSZĘ ZAPŁACIĆ! CHAMY! OBIECALI! KŁAMSTWO! ZDRADA! POTWARZ!

Od roku abonament opłacam...i bardzo dobrze pamiętam zapewnienia o pojawienie się planety w tym roku i o tym, że to ma być darmowa aktualizacja.

Adam Vader -> Miałeś kiedykolwiek kontakt z grami tego typu?

Żart i kpnia, miało być za darmo. EA tak sępi że mało jeszcze sam abonament płacony

Jej, czyli jakieś dodatkowe 5 dni zabawy.

Qel Asim, możesz sprecyzować do czego dostęp zapewnia status Preffered? <znosi ograniczenia jakieś?>

Dodam tylko iż gracze trybu free-to-play po zakupieniu tego dodatku uzyskają status Preffered.

Ogólnie cieszą mnie te dodatkowe levele i nowa planeta :) Kupię na pewno.


Co do wersji pudełkowej... Na oficjalnej jest tylko mowa o cyfrówce, aczkolwiek według mnie nic jeszcze nie jest przesądzone :) Mam tylko nadzieję że cyfrowe klucze będą udostępnione poza oficjalną

Chciałem rozpocząć odliczanie do narzekania ale niestety się spóźniłem :(

ogór --> nie będzie, tylko do kupienia online.

Dodatek w wersji cyfrowej tylko, nie będzie wydany fizycznie na nośniku ?

LotRO też jest darmowy, a dodatki trzeba kupować...tzn w teorii można je zdobyć za pkty otrzymywane w grze, ale trwałoby to tyle czasu, że szybciej by się zarobiło w najgorszej pracy tą kasę.

Free to play - graj za darmo - za 72 zł :/

Level cap zwiększony aż o 5 poziomów, rozpieszcza graczy ten BioWare, rozpieszcza.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.