TWÓJ KOKPIT
0

Spoza galaktyki

Nowości i zapowiedzi z rynku wydawniczego

2007-10-16 21:49:00

Na naszym rynku ukazała się książka Seana Stewarta (autor powieści: Yoda: Mroczne Spotkanie) pt. "Krąg doskonały".

rok wydania: 2007
ISBN: 978-83-60504-31-4
cena: 31,95 zł.
wymiary: 125 x 195 mm
liczba stron: 328
oprawa: miękka


Najlepszy horror od czasu „Szóstego zmysłu”.

Will, egzorcysta, poskromiciel duchów zmarłych staje przed najtrudniejszym wyborem w swoim życiu, kiedy nawiedza go dziewczyna z plamami krwi na bluzce i proponuje grę w prawdę i wyzwanie…

Sean Stewart powala czytelnika na łopatki, a później z każdą sceną mocniej przygniata go do ziemi.
To nieprawda, że duchów nie ma. One istnieją, tylko nie każdy może je zobaczyć. William Kennedy, główny bohater i narrator powieści, ma dar ich widzenia, potrafi też z nimi rozmawiać. Nie jest to dar bezpieczny - wprawdzie duch sam nie może nic człowiekowi zrobić, może jednak sprowokować do działań, które niekoniecznie po fakcie uznalibyśmy za właściwe.

Główny bohater spotyka na swej drodze wiele duchów: trzy z nich należące do jego rodziny sprawiają, że ulega on powolnej przemianie wewnętrznej - czy na lepsze, to już niech Czytelnicy osądzą sami.


W USA zaś ukazała się książka będąca wspomnieniem z wyprawy Ewana McGregora i Charleya Boormana. To oczywiście album "Long Way Down".Natomiast Del Rey potwierdził wcześniejsze zapowiedzi, że wydadzą książki powiązane z nowym filmem z cyklu Indiana Jones, czyli Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki, który zadebiutuje 22 maja 2008. Del Rey wyda zarówno adaptację powieściową nowej przygody napisaną przez Jamesa Rollinsa, a także „The Complete Making of Indiana Jones” gwiezdnow-wojennych weteranów – Laurenta Bouzereau i J.W. Rizlera, która opisze proces powstawania wszystkich czterech filmów.

Edytorem serii została Shelly Shapiro. Wydawnictwo Del Rey rozpoczynało przygodę książkową Gwiezdnych Wojen i Indiany Jonesa i jest dumne, że nadal może to kontynuować.
J.W. Riznler jest autorem między innymi: Zemsta Sithów Album czy The Making of Star Wars Revenge of the Sith, natomiast Laurent Bouzereau napisał Gwiezdne Wojny: Część I Mroczne Widmo Jak powstawał film.

TAGI: Album (189) Del Rey (510) Ewan McGregor (488) Indiana Jones (343) Jonathan W. Rinzler (124) Laurent Bouzaereau (2) Sean Stewart (12) Shelly Shapiro (29)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..