TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Różnie o Indym

2007-10-11 17:37:00 Stopklatka, Onet, Filmweb, inne

Kara za gadulstwo o "Indianie Jones"

Steven Spielberg chce wyciąć z filmu "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki" wszystkie sceny z udziałem młodego aktora Tylera Nelsona, który zdradził w jednym z wywiadów fabułę filmu. 24-letni Nelson był tak podekscytowany swoim występem u boku Harrisona Forda i Cate Blanchett, że opowiedział całą fabułę i opisał kluczowe sceny filmu w wywiadzie dla gazety "The Edmond Sun" z Oklahomy. Rozwścieczony niedyskrecją aktora reżyser nie wyklucza podobno wycięcia z filmu wszystkich scen z udziałem Nelsona. - Kto wie, czy ten młody człowiek jeszcze kiedykolwiek dostanie szansę, aby pracować w tym mieście? - mówi rzecznik Spielberga.

Kradzież na planie "Indiany Jonesa"

Na planie filmu "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki" doszło do kradzieży. Nieznani sprawcy weszli w nielegalne posiadanie komputerów, zdjęć i innych produkcyjnych materiałów pochodzących z realizacji tego filmu.

Przedstawiciele Stevena Spielberga potwierdzają tę informację, ale nie chcą zdradzić gdzie i dokładnie kiedy doszło do kradzieży. Ta dyskrecja ma podobno pomóc w trwającym śledztwie.

To kolejne naruszenie tajemnic jakie skrywają przed widzami twórcy czwartej części "Indiany Jonesa". Niedawno jeden ze statystów zdradził w sporych szczegółach fabułę powstającego filmu, za co Spielberg chce go usunąć z obsady.


Spielberg mówi o "Indianie" i oczekiwania

Steven Spielberg spotkał się z reporterami portali internetowych zajmujących się filmem. Było to spotkanie niejako w podzięce za odmowę przyjęcia przez te portale skradzionych z z planu "Indiany Jonesa" materiałów.

W trakcie konferencji Spielberg potwierdził, że głównymi złymi bohaterami są Rosjanie, który zagrali prawdziwi rosyjscy aktorzy. George Lucas nie był drugim reżyserem "Indiany", lecz będzie razem ze Spielbergiem decydował o montażu. Reżyser przyznał również, że tytuł "Kingdom of the Crystal Skull" został wymyślony już rok temu.

Spielberg powiedział także kilka zdań na temat drugiej części "Transformers". Scenariusz jest już podobno gotowy, a Spielberg i Shia LaBeouf z całą pewnością powiązani są z projektem.

Warto dodać jeszcze jedną rzecz:

Wśród odwiedzających amerykańskie multipleksy osób przeprowadzono sondaż na temat najbardziej oczekiwanych filmów, jakie pojawią się w kinach w przeciągu następnych 12 miesięcy. Okazuje się, co nie jest żadną niespodzianką, iż Amerykanie przede wszystkim chcą zobaczyć Harrisona Forda jako podstarzałego "Indianę Jonesa".

Respondentom przedstawiono listę przyszłorocznych premier, z których mieli wybrać pięć najbardziej ich interesujących i ustawić je w kolejności od jednego do pięciu. W badaniu wzięło udział 2000 osób.

Poniżej przedstawiamy listę 20 najbardziej wyczekiwanych filmów:

1. Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull
2. The Dark Knight
3. Skarb narodów 2
4. American Gangster
5. Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
6. Iron Man
7. Jestem legendą
8. Get Smart
9. The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
10. Charlie Wilson's War
11. Hancock
12. Beowulf
13. Złoty kompas
14. Mamma Mia!
15. The Incredible Hulk
16. Speed Racer
17. Step Brothers
18. Film o pszczołach
19. Pana Magorium cudowne emporium
20. Starship Dave
TAGI: Batman (53) George Lucas (1107) Indiana Jones (343) listy (163) Narnia (21) Steven Spielberg (260)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..