Kolekcjonerstwo

Star Wars - Kultowe Statki i Pojazdy #50

W środę do sprzedaży trafił 50. numer magazynu kolekcjonerskiego Star Wars - Kultowe Statki i Pojazdy, wydawnictwa DeAgostini. Znajduje się w nim Gwiezdny skiff klasy J. Za magazyn wraz z modelem zapłacić trzeba 34,90 zł (w prenumeracie 29,90).

W numerze znaleźć można m.in. standardowe sekcje wraz z artykułami opisującymi skiff w świecie Gwiezdnych Wojen oraz jego powstawanie na potrzeby filmu. Oczywiście wraz z magazynem nabywamy odpowiedni model.Możliwy jest również zakup wybranych numerów archiwalnych z kolekcji, za pośrednictwem uruchomionej przez DeAgostini podstrony. Znajdziecie ją w tym miejscu.

Kolejne numery prezentują się następująco:
#51 - Droid-czołg NR-N99 (23.01.2013)

Temat na forumTagi: DeAgostini (157) Kultowe Statki i Pojazdy (67)

Komentarze (6)

Cóż, to że jestem dziwny to wiadomo nie od dziś i jestem z tego dumny :D
Z tym że ja cię nazwałem bardziej dosadnie, ale moderacja jak widać przemontowała(choć specjalnie wulgarne to to nie było) określenie, niczym stare zdjęcia czechosłowackich działaczy komunistycznych.

Przejrzyj swoje konto, albo spójrz w lustro, to dopiero zobaczysz dziwnego człowieka.

Apophis -> Przejrzyj jego wcześniejsze komentarze w różnych newsach a zobaczysz, że to dziwny człowiek jest, czyli żadna filozofia. Lub po prostu drugie konto czyjeś:P

@kuba_starwarsy
Zły dzień widzę, czy to może tak na co dzień masz z hejterstwem?

Mam nadzieję, że Disney zrobi z tym porządek i już nigdy nie będa produkować takiego dziadostwa spod znaku Mc Calluma (Golum!)i Douga Czin czunga czy jak mu tam, temu beztalenciu co to projektował.

jest oczywiście mały ale i tak ładny

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.