Gry komputerowe

Zapowiedź nowej misji w "The Old Republic"

SWTOR.com

Niedługo w grze "The Old Republic" pojawi się kolejne wyzwanie dla graczy, którzy osiągnęli 50. poziom doświadczenia. Nazywało się ono będzie "Return of the Gree" i rozgrywać się ma na planecie Ilum. Dostępne będzie zarówno dla Republiki jak Imperium.

Tajemniczy, starożytny statek Gree, "Szary Secans" pojawił się nad Zachodnią Granią na Ilum. Ci, którzy znajdą w sobie dość odwagi, będą mieli szansę pomóc Gree i zmierzyć się z tajemniczym wrogiem czającym się wewnątrz maszyny.

Po przejściu owej misji gracze otrzymają nowy sprzęt, w tym broń i zbroje. Wydarzenie, w przeciwieństwie do innych, nie będzie jednorazowe, lecz ma trwać cały rok. Dodatkowo będą mogli wziąć w nim udział gracze systemu Free-To-Play (nie ponosząc przy tym żadnych kosztów).

Z innych ciekawostek: pojawi się system Reputacji - będzie można zdobywać ją wypełniając misje dla sprzymierzeńców Republiki lub Imperium, np. Vossów. Rangi będą następujące: "Nieznajomy", "Przybysz", "Przyjaciel", "Bohater", "Czempion", "Legenda". Dodatkowo odblokowane poziomy Reputacji będą dostępne dla wszystkich członków "rodziny" gracza (Legacy).

Wszystko to otrzymamy w patchu o numerze 1.7Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (500)

Komentarze (7)

o to szykuje się matematyczna przygoda :D. Pewnie będzie ciekawiej niż na coilicoidach, zwłaszcza jak trzeba będzie liczyć jakieś całki grupowo :).

"W pierwszej wszystkie są dodatnie, w drugiej tylko sinus, w trzeciej tangens i cotangens, a w czwartej cosinus."

Ahhh, popatrzcie na tego Troopera na trzecim zdjęciu, i tego gościa: http://i.imgur.com/bZ4cE.jpg Nowe itemki bardzo TRON-owe, czyli w stylu Gree które są niezłym miksem TRON+Stargate+Cthulhu :D Świetnie, że będzie można na siebie włożyć coś takiego :D

I Qel dobrze mówi, Ilum to piękna planeta i dobrze, że się coś na niej dzieje znowu!

Ilum, piękna planeta! Tylko Alderaan zachwyca w grze tak jak Ilum :)

No i nareszcie jest jakiś event który będzie trwał dłużej niż tydzień - może w końcu któryś przejdę

Dzięki, Urthona, wszystko jest jakby jasne i zrozumiałe teraz...

Jakby ktoś nie wiedział co to secans:

http://portalwiedzy.onet.pl/25734,,,,secans,haslo.html

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.