Gry komputerowe

Trailer dodatku "Rise of the Hutt Cartel"

SWtor.com

Jak pisaliśmy w tym newsie, wiosną tego roku pojawi się pierwszy oficjalny dodatek do gry "The Old Republic", zatytułowany "Rise of the Hutt Cartel". Dziś pokazał się jego zwiastun:Dodatkowo oprócz zapowiadanego 55. poziomu doświadczenia gracze, którzy zakupią dodatek, otrzymają prezenty: nowego zwierzaka zwanego Makrin Creeper, hologram przedstawiający huttyjskiego naukowca, doktora Oggurobba a także nowy tytuł: Postrach Huttów (Scourge of the Hutts).Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (500)

Komentarze (10)

Shed -> Paypal?

Karta kredytowa nie jest potrzebna. Wystarczy też Paypal, który do kredytowej nie musi być podpięty, tylko do zwykłego konta bankowego.

Shedao Shai
Możesz zapłacić przez Paysafecard. Jest to pre-paid kórego możesz kupić w jakimkolwiek saloniku prasowym posiadającym terminal do płacenia rachunków i/lub doładowań kont dla telefonów komórkowych.

http://www.paysafecard.com/pl/kupno/?gclid=CIrxuP7JgLUCFYVb3god3FsAYg

sądzę że kupię sobie ten dodatek jeśli kiedyś go będzie można kupić bez karty kredytowej xd

co chcesz Bart, pet jest zaj***ty

Prezenty to miły dodatek do zaj***tego expansion, o. A ta statua Huttów przydatna, to taki klasowy trener którego można sobie postawić gdziekolwiek w każdej chwili :)

te prezenty po prostu rządzą - muszę to kupić!

...

"Zostań postrachem Huttów!" :D

Przypuszczam, że mogą dodać jeszcze jedną planetę, bo nabicie tych pięciu poziomów zajmie za dużo czasu jak na jedną lokację.

Tylko czekać na premierę...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.