Książki

"Darth Maul: Lockdown"

swbooks

Joe Schreiber, autor książek poświęconych zombie "Szturmowcy Śmierci" i "Czerwone Żniwa", szykuje nową powieść. Historia inspirowana klasycznymi filmami z Kurtem Russelem "Ucieczka z Nowego Jorku" i "Ucieczka z Los Angeles" zostanie wydana pod koniec tego roku. "Darth Maul: Lockdown" toczyć się będzie między "Darthem Plagueisem" a "Mrocznym Widmem". Poniżej znajdziecie wstępny opis książki oraz jej okładkę.

UWAGA! SPOILERY Z POWIEŚCI "DARTH PLAGUEIS"!Joe Schreiber, autor znajdujących się na liście bestsellerów New York Timesa "Star Wars: Death Troopers", przedstawia dalsze losy bohaterów zeszłorocznej powieści "Darth Plagueis". W historii o zemście i przetrwaniu, osadzonej przed Mrocznym Widmem, Darth Plagueis i Darth Sidious wysyłają swego adepta Dartha Maula na tajną misję, by zinfiltrował przestępcze imperium działające wewnątrz Cog Hive Seven. Jest to ukryte więzienie przepełnione najgroźniejszymi ze złoczyńców galaktyki. Maul musi się zmierzyć z największymi łajdakami i szumowinami w pojedynkach gladiatorów na śmierć i życie, jednocześnie wykonując tajemne zadania swego mistrza. W misji tej liczy się jedynie zwycięstwo, które wywrze zemstę Sithów na Zakonie Jedi.Tagi: Joe Schreiber (34)

Komentarze (11)

Okładka całkiem fajna, chociaż nie po okładce osądza się książkę. Kto wie może się skuszę.

Podoba mi się okładka. Samą książkę przeczytam, jeśli pojawi się w tłumaczeniu. Oby była lepsza niż Czerwone żniwa i Szturmowcy śmierci (o to raczej nie trudno) ;)

Bolek
Skoro w treści newsa napisałeś że jego dalsza część zawiera spojlery, to czego się spodziewałeś po komentarzach?

Oby tylko Schreiber tego nie sknocił jak reszty swych "dzieł".

Qel Asim - CZY TY WISZ CO TO SPOILER?

Sądząc po tym co tu napisano Plagueis żyje jeszcze po wydarzeniach z książki "Darth Plagueis"... zaczynam się zniechęcać do tego dzieła J.Luceno.
Po pierwsze, polskie wydanie było odkładane przez ponad pół roku.
Po drugie jeśli ma być kontynuowana przez taką miernotę jak Joe Schreiber to mam gdzieś taką niedokończoną historię.
Po trzecie, styl Jamesa Luceno jest bardzo nie przejrzysty, za bardzo bawi się w stwarzanie nawiązań do EU zamiast skupić na akcji - a Darth Plagueis podobno jest apogeum jego twórczości jeśli chodzi o robienie aluzji.

A co do samego Maula... Joliet Jake ma rację, to będzie kolejna powieść w stylu "Łowcy z Mroku", książka była fajna ale drugi raz czytać to samo, w dodatku napisane przez jeszcze gorszego autora niż Michaela Reavesa (który też jest średniakiem - aż dziw że napisał coś tak udanego jak "Łowcę", pewnie redaktorzy bardzo z nim "współpracowali"), nie ma sensu.
Ta książka schrzani "Dartha Plagueisa", do którego moja rezerwa regularnie rośnie

Fatalna wiadomość!

Czyli drugi raz taki Łowca z Mroku? Szkoda, że nie spróbowali zrobić z Maula ciekawszego bohatera niż biegającego mięśniaczka. Nolan by mu od razu całą tragiczną przeszłość dorobił :D

Jak z Maula zrobią Snake'a, to kupuję. Musi być surfowanie an tsunami!

Fap, fap, fap.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.