Wojny Klonów

TCW #104 w USA

Różne

Dzisiaj wieczorem czasu kanadyjskiego na Teletoonie i jutro rano w Ameryce na Cartoon Network zostanie wyemitowany kolejny odcinek serialu "The Clone Wars", zatytułowany "The Lawless". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć klipy z odcinka.

Darth Maul używa księżnej Satine jako przynęty, by wciągnąć Obi-Wana w pułapkę.Choć akt z Darthem Maulem niebawem się zakończy, to nie kończą się wieści o nim; przy okazji premiery "Eminence" ekipa TCW odwiedziła bazę wojskową w San Diego, gdzie zaprezentowano specjalny pokaz serialu dla żołnierzy i ich rodzin. Poniżej przedstawiamy filmik z imprezy, jak również kilka ciekawostek wyczytanych z sesji pytań i odpowiedzi.  • Choć na te pytanie padła już kiedyś odpowiedź, powtórzmy - raczej nie zobaczymy więcej drużyny Delta z "Republic Commando", ponieważ twórcy nie chcą mieszać z kanonem jej dotyczącym. TCW ma już własnego komandosa - Gregora - ale niewykluczone, że w przyszłości zobaczymy też nowe drużyny. Twórcy celowo nie pokazali dokładnie sceny jego śmierci, ponieważ wierzą, że może jeszcze kiedyś wróci.

  • Filoni powiedział, że w trakcie procesu produkcji myślano o Maulu i Savage'u jako o nierodzonych braciach, to jest mających różne matki. W odcinkach celowo pozostawiono tę kwestię jako niejasną. Reżyser nie chciał też zdradzić kto wydał na świat dwóch Sithów. Nie da się nie zauważyć, że jeśli twórcy w istocie pociągną ten wątek dalej w serialu, to (Spoiler): będzie się to w oczywisty sposób kłóciło z "Darthem Plagueisem", w którym i tak naciągnięto istniejącą dotąd historię.(Koniec Spoilera)

  • Cad Bane nie powróci w tym sezonie - za to następnym razem może pokazać się u boku Boby Fetta.

  • Podczas nagrywania ostatniego odcinka tego sezonu w jednej ze scen wyproszono wszystkich aktorów ze studia i pozwolono zostać jedynie Mattowi Lanterowi (Anakin) i Ashley Eckstein (Ahsoka). Tydzień później reżyser zaprosił ich ponownie do studia i nagrali tę scenę ponownie, ale w zupełnie inny sposób. To kluczowa scena dla ich postaci pod koniec tego sezonu i tylko nasza trójka zna szczegóły. A przynajmniej tamci dwoje myślą, że znają, ponieważ mogłem znowu namieszać i poskładać scenę jeszcze raz, gdy nic o tym nie wiedzieli. Uwielbiam to robić, zwłaszcza Eckstein. Pomysł wziąłem [od sceny z Vaderem i Lukiem w Epizodzie V]. Gdy George robił "Imperium", powiedział tylko Markowi Hamilowi. Aktor grający Vadera nawet nie wiedział co mówi, tylko to odgrywał. Mark Hamil, Irvin Kershner i George Lucas byli jedynymi osobami, które wiedziały co Darth naprawdę powiedział.

  • Zaczynający się w przyszłym tygodniu akt z Ahsoką to krok naprzód, jeśli chodzi o muzykę - po raz pierwszy Kevin Kiner dostał pod swą batutę pełną orkiestrę.

  • Nie ma szans na Starkillera z "The Force Unleashed" z logicznego powodu - jeszcze wówczas nie było go na świecie.

Dodatkowo, w tę sobotę o godzinie 10:30 czasu pacyficznego na Google + odbędzie się czat wideo na żywo z reżyserem i kilkoma aktorami z serialu. Moderacją rozmowy zajmą się Pablo Hidalgo (jako przedstawiciel Lucasfilmu) i Christian Blauvelt (z Hollywood.com). Jeśli komuś nie uda się załapać, zawsze będzie mógł obejrzeć relację na oficjalnym kanale Star Wars na YouTube. Podczas rozmowy zostaną przedstawione zdjęcia i klipy, w tym też z kolejnego odcinka, "Sabotage".

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Ashley Eckstein (125) Dave Filoni (459) Kevin Kiner (28) Matt Lanter (32) Pablo Hidalgo (308) The Clone Wars (1317)

Komentarze (24)

Na czacie wideo dowiedzialam sie sporo informacji o nadchodzacych odcinkach. Duzo spoilerowania bylo.

wow włosy Satine się ruszają, nie są z drewna!

Kiedy bedzie ten live? Aha i zgaduje , ze chodzi o Satine

zagadka: co odcinek to brzydsza?

łatwa:)

Doczekać się nie mogę!!!

No, ja od tygodnia nie śpię tylko czekam (serio) :f

Nikt sie nie może doczekać ;P

Doczekać się nie mogę!!!

Czyli możemy się w przyszłości spodziewać powrotu Gregora,w tcw wszystko możliwe.Muzyka może być świetna oraz czekam na akt z Ahsoką.

Przez spoilery i zwiastuny znam już tak naprawdę układ całego odcinka :( Ale tak czy tak czekam z niecierpliwością ! :D

"twórcy nie chcą mieszać z kanonem jej dotyczącym" : O [2]

Z Sidiusem najlepszy

"twórcy nie chcą mieszać z kanonem jej dotyczącym" : O

"My name's Obi-Wan, I'm here to rescue you!"

W klipie trzecim słyszę imperial march. Przeczuwam że to może być najlepszy odcinek z tej trylogii.

19:30 naszego czasu, tak mi się wydaje :) Chyba da radę zdążyć z obejrzeniem odcinka przed transmisją na żywo

Czekam na akt z Ahsoką. Naprawdę jestem ciekaw tej muzyki :D [2]

Czekam na akt z Ahsoką. Naprawdę jestem ciekaw tej muzyki :D

Czekam na finał sezonu :D tak samo jak na odcinek 16

Nie mogę się doczekać! :)

VOJAS->
Obejrzyj "Eminence" :D

Maul ma normalne nogi?

Coś ty, sami chumaniści na bastjonie. :(
+/-

Ktoś ogarnięty matematycznie jest w stanie policzyć o której będzie ten czat?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.