Komiksy

Luke i Leia łączą swoje siły

DiamondComicsDistributors.com

Dzisiaj za oceanem na półki sklepów komiksowych trafił drugi zeszyt bestsellerowej serii Briana Wooda pt. Star Wars. Fabuła komiksu dzieje się zaraz po wydarzeniach ukazanych w Nowej Nadziei. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi szczegółami.

Star Wars #2: In the Shadow of Yavin #2 (6)

Młody i zarazem chytry imperialny oficer oczekuje na każdy następny ruch rebeliantów, więc księżniczka Leia tworzy wraz z Lukiem Skywalkerem niewidzialną eskadrę, której zadaniem jest wykrycie szpiega w swoich szeregach.
Tymczasem Han Solo wraz z Chewbaccą spotykają się z łowcą nagród, Bobą Fettem, a Darth Vader zostaje wysłany przez Imperatora na tajną misję!
Scenariusz Brian Wood, rysunki Carlos D'Anda, kolory Gabe Eltaeb, okładka Alex Ross. Preview dostępny tutaj. Cena 2,99 $, 32 strony.

Temat na forum.Tagi: Brian Wood (56) Carlos D`Anda (33) Dark Horse Comics (760) Star Wars (2013) (66)

Komentarze (6)

SroQ - hoho, Ty to dopiero sobie poczekasz. Myślę, że jeśli plan wydawniczy jeszcze nie zwolni to 2015 może być pierwszym wolnym terminem. No chyba, że przed nową trylogią zainteresowanie oraz sprzedaż na tyle wzrosną albo Egmont uzna, że wepchnie tą serie między Invasion/Legacy(?)/Dark Times

Jak będzie zbiorcze wydanie i do tego zrobi je Egmont na rynek polski to kupię.

Drugi numer ssie. Grafika w porównaniu z pierwszym znacznie się pogorszyła, a o samej historii już nie będę wspominał :P

Artem - będzie, ale jeszcze będziesz musiał trochę poczekać ;)

"księżniczka Leia tworzy wraz z Lukiem Skywalkerem niewidzialną eskadrę, której zadaniem jest wykrycie szpiega w swoich szeregach"

Prawie jak moje niewidzialne porsche, którego zadaniem jest dowożenie mnie do pracy. :)

Jak będzie jakieś wydanie zbiorcze to chętnie kupię.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.