Przebudzenie Mocy

Plotki o Epizodzie VII i spin-offach

Po ogłoszeniu spin-offów ruszają kolejne spekulacje. Na razie jeszcze nie otworzono giełdy reżyserów, oczywiście nie licząc Zacka Snydera no i Matthew Vaughna (który podobno miał robić film Star Wars, o czym pisaliśmy tutaj). Obecnie jest jeszcze za wcześnie na dywagacje, gdyż wciąż nie wiadomo o kim miałyby być te filmy. Po Yodzie i Jabbie, wymienia się także Bobę Fetta i Hana Solo. W tym drugim przypadku chodziło najprawdopodobniej o film o młodym Hanie Solo, swoją drogą ciekawe, kto miałby się wcielić wtedy w tę rolę.

O swoim spin-offie, choć w sposób wyjątkowo enigmatyczny, wypowiedział się Lawrence Kasdan. Kasdan chce, by jego film był powiewem świeżości. Scenarzysta twierdzi, że jest kilka elementów w uniwersum, które chciałaby zobaczyć szeroka publiczność i to właśnie zamierza zrobić, nie oglądając się za bardzo na to, co już powstało. Nie wiadomo tylko jaki to będzie miało wpływ na EU. W wywiadach dodał też, że pracują nad filmami od jesieni, więc są one na bardzo wczesnym stadium, na razie prawdopodobnie jeszcze rozważane są różne opcje.

Za to na swojego spin-offa o Yodzie jest już gotowy Frank Oz. Jeśli tylko zapadnie decyzja aktor chętnie wróci. Twierdzi też, że w obecnych czasach nie ma szans na kukiełkę i Yoda w takim filmie byłby komputerowy. Swoją drogą Oz może poszczycić się jednym, o spin-offie o Yodzie mówił jeszcze na kilka miesięcy przed przejęciem Lucasfilmu, czyżby miał wtedy już jakieś przecieki?

Wśród różnych potencjalnych spin-offów nie wymienia się filmu o Obi-Wanie, ale Ewan McGregor jest gotowy wrócić i zagrać w czymś takim. W dodatku tym razem udało mu się wyścignąć nawet Samuela L. Jacksona, który jeszcze w tym temacie się nie wypowiedział. McGregor stwierdził, że spin-off o Kenobim mógłby się dziać po „Zemście Sithów”. Wiek by się zgadzał.

Harrison Ford powraca jako Han Solo w Epizodzie VII. Nadal oczywiście nie ma oficjalnego potwierdzenia, jedne media donoszą, że umowa jest już prawie gotowa. Inne, że to kwestia tygodni lub nawet miesięcy, jednak żadne nie negują tego, że umowa zostanie podpisana. O tym, że aktor jest otwarty na powrót do swojej starej roli pisaliśmy już wcześniej. Dla przypomnienia warto dodać, że Lucas wcześniej osobiście rozmawiał z Carrie Fisher i Markiem Hamillem, więc chyba możemy liczyć na powrót wielkiej trójki.

Na giełdzie nazwisk aktorskich pojawiło się jeszcze jedno – John Noble, chyba najbardziej kojarzony jako Denethor z trylogii „Władca Pierścieni”. Jeden z australijskich DJów, stwierdził, że aktor będzie grał szwarccharakter w nowej trylogii „Gwiezdnych Wojen”. Źródło samo w sobie nie jest zbyt wiarygodne, ale odnotować trzeba.Tagi: Epizod VII: Przebudzenie Mocy (794) Ewan McGregor (388) Frank Oz (76) Han Solo (spin-off) (319) Harrison Ford (445) Lawrence Kasdan (146) Plotki (1042)

Komentarze (13)

Powrót McGregora jak najbardziej.

hmm mogłoby to być na podstawie ucznia mocy

Im więcej tym lepiej :) Samo czytanie książek już trochę nuży

Tak teraz myślę, że może wspomnienie w jednym z poprzednich odcinków TCW o przeszłości Yody jest małą podpowiedzią o kim będzie opowiadać pierwszy spin-off

McGregor YES!
Nie podoba mi sie tylko ten pomysł z Yodą, szczególnie jeśli ma dotyczyć pochodzenia, planety, rasy. Jest to postać tajemnicza i niech taka pozostanie to w niej kocham.

A kto to?

A co z Lando ?

John Noble jako czarny charakter - podpisuję się pod tym rękami, głową i nogami. Fringe to jeden, wielki, pięcioletni popis jego genialnego aktorstwa i dobrze by było, żeby w końcu mógł się przebić, bo na razie trochę się marnuje - poza Fringe i Powrotem króla trudno go sobie z czegokolwiek przypomnieć. A z Abramsem w końcu już pracował... ;)

Spin-off o Obim i jego samotnym życiu na Tatooine? Obi-Wan i 40 Tuskenów?

Powrót McGregora? TAK!

Chciałbym powrotu Yody jako kukiełki, nie lubię CGI

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przebudzenie Mocy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.