Komiksy

Czas zapolować na Aurrę Sing

Egmont Polska

Pierwszy w tym roku zeszyt Star Wars Komiks Wydanie Specjalne trafił dziś do sprzedaży. Na dziewięćdziesięciu sześciu stronach tego kwartalnika przedstawiono historię polowania na Aurrę Sing. Zachęcamy do zapoznania się z opisem i przykładowymi planszami. I nie zapomnijcie o nabyciu nowego komiksu wydawnictwa Egmont!

Star Wars Komiks Wydanie Specjalne 1/2013 (16): Polowanie na Aurrę Sing

Postać Aurry Sing pojawiła się tylko w jednej sekwencji podczas zawodów ścigaczy w Mrocznym widmie. Mimo tak krótkiej filmowej kariery potencjał tej fascynującej bohaterki dostrzegli twórcy innych mediów – przede wszystkim komiksów – i zaczęli rozwijać jej historię. Później Aurra wystąpiła także w serialu animowanym Wojny klonów. Polskim czytelnikom znana jest między innymi z obrazkowych opowieści Pieśń Aurry („Star Wars Komiks” 3/2011), Jedi: Aayla Secura („Star Wars Komiks 4/2011) i Przybysz („Star Wars Komiks Extra” 2/2011). Sing została łowczynią nagród, która specjalizowała się w polowaniu na Jedi. Na trzydzieści dwa lata przed bitwą o Yavin wypełniała zleconą przez Huttów misję na Tatooine, gdzie pierwszy raz zabiła rycerza Jedi – był to Sharad Hett, ojciec A’Sharada, postaci bardzo ważnej w historii uniwersum Star Wars. Historię z Tatooine przedstawiono w komiksie Przybysz. Dwa lata później rozgrywa się akcja komiksu zamieszczonego w tym numerze. Aurra Sing ma nieco ponad 20 lat, a Jedi zaczynają zdawać sobie sprawę, że stanowi ogromne zagrożenie dla zakonu. Łowczyni Jedi sama staje się teraz obiektem polowania, a w akcji bierze udział między innymi jej dawna mistrzyni, Mroczna Kobieta.
Komiks zawiera w sobie historie przedstawione w zeszytach Star Wars #28-31.
Scenariusz Timothy Truman, rysunki Davidé Fabbri, tusz Christian Dalla Vecchia, kolory Dave McCaig, okładka Jon Foster. Tłumaczenie: Maciek Drewnowski. Cena 9,99 zł, 96 stron.


Temat na forum.Tagi: Davidé Fabbri (17) Egmont Polska (608) Maciej Drewnowski (51) Republic (189) Star Wars Komiks (220) Timothy Truman (4)

Komentarze (17)

Na fejsbułce Jacek potwierdził info o 5 wrześniu. W tym roku tylko 2 wydania specjalne wyjdą.

Oh jak mi tej atmosferki brakowało. Ale na poważnie nie wiem czy kupowanie tego komiksu będzie najlepszym pomysłem.

No cóż, zakupiony, przeczytany. Historia całkiem fajna, chociaż rysunki mogły być lepsze, w środku na dodatek, póki co chyba najładniejszy plakat z dotychczas wydanych. Ale mnie zdziwiła jedna rzecz, mianowicie następny numer ma wyjść dopiero 5 września.
Czyżby po zmianie wydawania SWK, teraz przyszedł czas na taką samą zmianę w Wydaniach specjalnych, czy to tylko błąd w druku?

W środku jest "plakat" z inną (moim zdaniem jeszcze ładniejszą) okładką ;D

Dla samej okładki warto kupić.

@Jaro Fapować do Aurry Sing? Jesteś chorym człowiekiem :<

Hm, w Krakowie dzisiaj w Empiku ani nigdzie w okolicy rynku nie znalazłem :/

@Artem --> To jedna historia. Głównym założeniem SWK było to, aby w każdym zeszycie zmieścić całą historię, aby nie robić tak jak z Gwiezdne Wojny Komiks w którym historie były porozbijane na kilka numerów.

Mam pytanie, nigdy nie kupowałem serii star wars komiks, czy to jest jedna historia czy tylko jej jeden tom? Czyli historia rozpoczyna się w tym tomie i tu też kończy?

Dlaczego następny numer ma być dopiero we wrześniu?

@skywalkerka -> Ujmując rzecz wulgarnie: można fapować. :)

Parę miesięcy temu ktoś pisał, że nie ma okładek z samymi kobietami... I proszę, jest!

Czytałem w wersji elektronicznej, dwukrotnie, lata temu. Jutro kupię :)

Co będzie następne, czyżby jakiś X-Wing kolejny?

Kupiony, przeczytany. Wykasowany z elektronicznej kolekcji. Dziękuję, ci Egmoncie za zwalnianie mi miejsca na dysku : *

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.