Komiksy

Wojna trwa - finałowy tom Dziedzictwa coraz bliżej

Egmont Polska

Według zapowiedzi wydawnictwa Egmont 8 kwietnia do sprzedaży trafi jedenasty tom cyklu Dziedzictwo, będący zakończeniem zmagań pomiędzy Cadem Skywalkerem, a Darthem Kraytem. Jaki będzie finał tej opowieści? O tym polscy czytelnicy będą mogli się przekonać już w przyszłym miesiącu.

Dziedzictwo tom #11: Wojna

Darth Krayt, przywódca zakonu zwanego Jednym Sithem, odrodził się po tym, jak omal nie poniósł śmierci z ręki Dartha Wyyrloka. Za pośrednictwem Mocy przekazał wszystkim Sithom wiadomość, że jest cały i zdrowy. Lojaliści z imperium Roana Fela, Sojusz Galaktyczny oraz Jedi przechodzą do defensywy, uginając się pod naporem zjednoczonych Sithów. Cade Skywalker, ostatni znany dziedzic Skywalkerów, także wyczuł powrót Krayta i w końcu pogodził się z faktem, że jego przeznaczeniem jest zmierzyć się z sithańskim imperatorem, nawet jeśli skończy się to dla niego śmiercią. Nikt jednak nie wie, że Darth Krayt powraca silniejszy niż kiedykolwiek, z nową armią bezwzględnie posłusznych sithańskich żołnierzy i potężną armadą okrętów...
Komiks zawiera historię przedstawioną oryginalnie w zeszytach Legacy War #1-6.
Scenariusz John Ostrander, rysunki Jan Duursema, tusz Dan Parsons, kolory Brand Anderson, okładka Jan Duursema. Tłumaczenie: Jacek Drewnowski. Cena 39,99 zł, 144 strony. Premiera: 8 kwietnia 2013 r. Przykładowe plansze dostępne poniżej.


Temat na forum.Tagi: Dziedzictwo (Legacy) (238) Egmont Polska (608) Jacek Drewnowski (92) Jan Duursema (147) John Ostrander (182)

Komentarze (10)

W tym newsie jest literówka Roana a nie Rorana.

Niejedna łza popłynie przy czytaniu tego tomu :'(

Już nie mogę się doczekać.

Imperator? Jaki Imperator? Ale nie ten z Revana, co?

Heh, całkiem niezły prezent na urodziny od Egmontu. Tylko pytanie czy faktycznie ostatnio, bo jest szansa że nowe Legacy będzie kontynuowało numerację w wydaniach zbiorczych. Choć z drugiej strony logo ma ju z inne...

Bardzo dobra końcówka bardzo dobrej serii. Na pewno kupię.

Jak mnie się ta nowa Eskadra Łotrów nie podoba -.-

W końcu! Najbardziej oczekiwany komiks SW tego roku :)

Nareszcie kończą z tym badziewiem

Myślałem ze chodzi o Dziedzictwo Mocy...khe

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.