Detours

Lucasfilm usuwa Detours z internetu

Star Wars ReportZgodnie z zapowiedzią z oficjalnej z zeszłego tygodnia, Lucasfilm wraz z przejęciem przez Disneya, całkowicie zmienia swoją strategię wobec Gwiezdnych Wojen. Zmiany nie ominęły oddziału Lucasfilmu zajmującego się animacją i projektów, którymi zajmowało się Lucasfilm Animation. Nie powstanie szósty sezon „Wojen Klonów”, mają rozpocząć się prace nad tajemniczym nowym serialem, a komediowy projekt „Detours”, zapowiedziany w zeszłym roku na Celebration VI, zostanie przełożony "w nieokreśloną przyszłość". Jak bardzo nieokreśloną?

Przytoczmy teraz dokładny cytat z oficjalnej: ”Na Star Wars Celebration VI w zeszłym roku, George Lucas dał fanom wgląd w komediowy serial animowany Star Wars Detours, którym opiekowali się Seth Green, Matthew Senreich i Todd Grimes. Detours było obmyślane i produkowane zanim zdecydowaliśmy się ruszyć z nową trylogią Star Wars, z uwagi na tą decyzję, Lucasfilm podważyło czy jest sens ruszenia z zupełnie nową animowaną komedię przed premierą Epizodu VII. W rezultacie postanowiliśmy przełożyć premierę Detours na późniejszy termin.”

Nikt nie napisał wyraźnie „anulujemy ten projekt”, ale z powyższej wypowiedzi można wnioskować, że na premierę Detours możemy poczekać jeszcze dobrych kilka lat. Zwłaszcza, że rok 2015 jako premiera Epizodu VII wcale nie jest taki pewny, ani ostateczny. Może być też tak, że Lucasfilm stara się uspokoić fanów i przeczekać, aż wszyscy o tym projekcie zapomną: dziś z oficjalnej, a także z oficjalnego konta Star Wars na YouTube zniknęły całkowicie wszelkie materiały dotyczące Star Wars Detours, wszystkie zwiastuny i klipy. Istnieje jeszcze konto na Facebooku z dowcipnymi obrazkami, ale zapowiada się, że właśnie to były ostatnie materiały o Detours z oficjalnych źródeł.

Na rozgrzanie emocji związanych z serialem możemy polecić powrót do pokazu z Celebration VI:Temat na forumTagi: Lucasfilm (492) Lucasfilm Animation (26) StarWars.com (205)

Komentarze (48)

Ja nic nie mam do końca TCW, bo nie jestem zbyt wielkim fanem tego serialu (choć było parę fajnych odcinków, ale większość przeciętna), ale jak już się coś zaczęło to niech chociaż się z tego jakoś fabularnie wybrnie, ale jeżeli mają być jeszcze jakieś to ok, myślałem, że to już był koniec 5 sezonu.

Szkoda gadać,co się dzieje od czasu przejęcia Lucasfilmu przez Disney.

Rodzyn, co złego cię spotkało w życiu, że tak głęboką zawiechę doznałeś? A czy ktoś cię zmusza do uznawania czegokolwiek? Możesz wierzyć nawet w wróżkę zębuszkę, tkwić w Marixie całe życie, natomiast oficjalny kanon SW jest tylko jeden filmy, oraz TCW i tego nie zmienisz nawet gdybyś milion razy opowiadał swoje bzdety. Nie ma kanonu F=fan, możesz sobie wyznawać własną religię SW, ale kanon jest tylko jeden ten oficjalny, bo w przeciwnym razie, po co w ogóle tworzyć kanon, skoro każda osoba ma własny. To, co mamy milion kanonów SW, przecież, to oczywisty absurd?

Czyli według ciebie, jak pani w szkole mówiła ci, kanonem matematyki jest 2+2=4, to ty to negowałeś mówiąc, że twoim skromnym zdaniem 2+2=5, tjjja, Big lol.

Bazy, fakt podział zastosowałeś prosty, acz dobry, choć bym go doprecyzował. Nie tyle jestem wybrednym klientem, co porostu fanem, natomiast wy nie tyle jesteście lemingami, co porostu jajogłowymi lemingami, co fakt, to fakt.

Ja nic nie mam do końca TCW, bo nie jestem zbyt wielkim fanem tego serialu (choć było parę fajnych odcinków, ale większość przeciętna), ale jak już się coś zaczęło to niech chociaż się z tego jakoś fabularnie wybrnie, ale jeżeli mają być jeszcze jakieś to ok, myślałem, że to już był koniec 5 sezonu.

GROM - A czy ktoś zmusi mnie do uznawania TCW jako kanonu? Nie bo mam wybór i z okresu Wojen Klonów wybieram książki i komiksy i żaden napaleniec TCW tego zmieni. :D Tak czy się dalej ogromny LOL z Ciebie :D

@GROM

bo niektórzy są wybrednymi klientami a nie lemingami, proste :)

Rodzyn nie od dziś wiadomo, że u ciebie występuje tzw. syndrom wyparcia, w tym wypadku ogólnie znanych i dostępnych faktów, cóż infantylność jajogłowych fanów tobie podobnych zbiera dorodne żniwo.


"TCW nie istnieje i czas się z tym pogodzić"


Hm, no właśnie o tym mówię lol. Nie wiem, czy sobie zdajesz sprawę, ale w sprawie kanonu stawiasz się z góry na przegranej pozycji. Otóż TCW istnieje i ma się bardzo dobrze, te ponad sto odcinków nie spotka los Echnatona, którego po jego śmierci kapłani chcieli usunąć z kart historii. Tak, więc Rodzynie bez względu na to czy, tkwisz w Matrixie, usunąć tego serialu z kanonu się nie da. Za kilka lat ciebie już nikt nie będzie pamiętał, a serial jak będzie tak będzie tworzyć oficjalny kanon do końca świata i o jeden dzień dłużej.


Aha o mnie się bym nie martwił, bo w odwrotności do ciebie mam fan z SW i oczami wyobraźni już widzę nadciągające nowe produkcje, nie mówiąc już o kilku odcinkach z 6 sezonu TCW. Lepiej wyjdzie ci na zdrowie, jak przemyślisz swoją na wskroś infantylną postawę, może unikniesz wielu problemów w przyszłości, oraz nerwicy.


Bazy, ehy, tak ty, ciebie też, to się tyczy.


Hejterzy ssą i to do kości lol.

TCW nie istnieje i czas się z tym pogodzić :D hehee ileż złości i rozpaczy w twoich postach ostatnio hehe :D

TCW ssie, deal with it

Cóż, GROM ma rację. Niektórzy mogliby poczytać więcej o kanonie.

No to ja już się boje co będzie jak nowy serial będzie taki jak TCW - 50% kanonu i 50% wymysłu Filoniego ........

Rodzyn, ile jeszcze czasu potrzeba byś przetrawił fakty, ja mówię o oficjnym kanonie, a nie o upodobaniach fanów, ogarnij się, rozumiesz słowo oficjalny? No, to o takim oficjalnym kanonie mówię. Na marginesie, mnie dęte bzdety fanów nie obchodzą, osobiście uznaje tylko ten oficjalny kanon, czyli filmy i serial TCW. Tak więc bądźmy precyzyjni, fimy i TCW stanowi kanon, EU co najwyżej tylko go uzupełnia i tego poborznymi życzeniami żaden jajogłowy fan nie zmieni. Czy wyraziłem się jasno, czy nadal słowo oficjalny jest ci obce?

DO TRYBUNAŁU Z NIMI!

Wszystko się ku**a sypie! Niebawem nic nie zostanie z rozpoczętych projektów przez "zawieszenie". To że Episode VII jest priorytetem nie musi, i nie może oznaczać, że trzeba wstrzymać wszystkie projekty do premiery a dopiero potem wydać, by zarobić więcej kasy. JESTEM ZDECYDOWANIE NA NIE!!! POLITYKA DISNEY'A JEST OBURZAJĄCA!!!

GROM - Dla Ciebie kanon stanowi TCW, dla innych książki i komiksy, więc nie rozumiem twojego postu...

Nie stanowi żadnego kanonu, nie piernicz GROM :)

Piett, ale co to zmieni, "Kości zostały rzucone", teraz TCW stanowi kanon, niestety musisz żyć z tym do końca życia, nie mówiąc o tym, że jest jeszcze kilka odcinków, które co nieco dołożą lol. A kolejny serial już w toku, znów będzie darcie gaci z głowy w wykonaniu znanym nam hejterów, o!

Ja nic nie mam do końca TCW, bo nie jestem zbyt wielkim fanem tego serialu (choć było parę fajnych odcinków, ale większość przeciętna), ale jak już się coś zaczęło to niech chociaż się z tego jakoś fabularnie wybrnie, ale jeżeli mają być jeszcze jakieś to ok, myślałem, że to już był koniec 5 sezonu.

TO KONIEC CLONE WARS! Nie będzie już kolejnych odcinków. To co już wyprodukowano na potrzeby szóstej serii znajdzie się najprawdopodobniej w wydaniu DVD.

A tak na poważnie: to bardzo nieelegancko ze strony Disneya, ale ja osobiście cieszę się z obu decyzji. Detours zapowiadało się na straszną kaszanę, ani to śmieszne nie było, a animacja do dupy. TCW zeżarło swój własny ogon, przeciągnięte poza wszelkie granice przyzwoitości - materiału było NAJWYŻEJ na dwa, góra trzy sezony, a Filoni męczył nas przez 5, pod koniec nawet sam nie udawał, że ma swojego dzieła powyżej uszu.

Ministerstwo Prawdy oglasza: Nigdy nie bylo w planach zadnego Detours. Twierdzenie inaczej jest myslozbrodnia

Cieszycie się? Bo mnie to wygląda tak, jakby Disney robił cenzurę.

Młodzieży czytajcie uważnie. Nikt nigdy nie napisał, że już nie będzie żadnego TCW, przecież kilkanaście odcinków mają nam jeszcze pokazać. Po prostu nie będzie sezonu 6.

No i dobrze - wręcz hosanna na wysokościach w podzięce za taki news:).

Nie chce krakać , ale ciekawe jakby fani zareagowali jakby Disney przełożył Epizod VII na ''nieokreśloną przyszłość'' :o Fani byliby wtedy zbulwersowani.

Orwell, 1984.

Z tym TCW to nie do końca rozumiem, wcześniej wydawało mi się, że mają go dokończyć szybko i nie rozwijać dalej, teraz mam rozumieć to tak, że zostanie urwany i....tyle?

Joliet Jake-> A więc chcą wziąć nas głodem...

Juuupi Jeeej! tAK TRZYMAĆ. Disney Akbar!

Czy szkoda, czy nie - kwestia osobista. Ale czy dziwić się Disneyowi? Oczywiście, że nie. Po pierwsze nie są niezależnym studiem, który liczy sobie ambitne projekty nad profity. Zrozumcie to. Smutna prawda, owszem. A wbrew temu co się może wydawać, gdy będzie na rynku więcej produktów SW, tym mniej mogą zarobić. Wygłodniała publika pochłonie najwięcej wtedy gdy przyjdzie na to pora. Ich epizod VII to teraz główny punkt programu i nie chcą by cokolwiek (nawet ze stajni SW) choć troszkę rozpraszało i odwracało fanowską i niefanowską uwagę od nadchodzących filmów. W ten sposób osiągną największy sukces, gdyż animowany serialik niestety jest niczym przy kinowym gigancie.

Kompletna żenada. Przez Disneya wszystko schodzi na psy.

Nie żebym jakoś specjalnie czekał na "Detours", ale uważam że akurat 6 sezon TCW (bo był zapowiedziany) , Detours i wszystkie inne projekty których los jest niepewny, idealnie wypełniłby czas oczekiwania na nowe filmy.

Takie anulowanie wszystkich zaczętych projektów, powoduje że tracę zaufanie do Disneya.

TCW TCW i po TCW! :D

Kasis -> Nie martw się, zaraz się okaże, że co roku jest nowy film i będzie przesyt. :P

Według mnie Disney niszczy SW , a nie polepsza.

Szkoda mi Detours, takie zachowanie z ich strony nie wróży niczego dobrego. Bardzo się cieszyłam na ten serial.
Jak tak dalej pójdzie to w najbliższym czasie będziemy mieć posuchę zamiast przesytu, którym się tłumaczą :/

i chwała carbonitowemu Disneyowi!!!

Jakoś wybitnie nie czekałem na Detours ale szkoda tej decyzji, zawsze było by coś nowego z uniwersum, humorystycznego a zarazem ze starymi bohaterami, taka fajna odmiana od codzienności. Kompletnie nie rozumiem polityki Disneya... niby chcą dużej popularności SW przed epizodem VII ale po kolei "przesuwają w nieokreśloną przyszłość" wszystkie projekty dzięki którym popularność gwiezdnowojennych produktów mogła by znacznie wzrosnąć.

Disney!!!!
Ja już czekałem na ten serial a teraz co? To jest poprostu OSZUKIWNAIE fanów w ciągu 4 miesięcy usunąć 5 rzeczy!!!!!!!!!

Pewnie się okaże , że Epizod VII zostanie przeniesiony na ''nieokreśloną przyszłość'' , aż strach pomyśleć..

No i teraz ten dział będzie straszył jak niegdyś Epizody VII-IX... Szkoda Detours, ja na ten projekt czekałem.

Niebawem pewnie Disney weźmie i sam Lucasfilm przełoży na późniejszy termin lub go anulują ;)

Szkoda , że nie będzie sezonu 6 :/

@Burzol - "Nie powstanie szósty sezon "Wojen Klonów", " - czyli że koniec z TCW w ogóle czy też odłożone w nieokreślony termin tak jak Detorus?

KONIEC CW! WIADOMOŚĆ DNIA! WYCHODZIMY NA ULICE!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.