Komiksy

I zapowiedź Dartha Maula

Amber

Za 19,80 na jeden tom (czyli 14,85 w Amberze) będzie można w lipcu nabyć dwie części komiksu Darth Maul. Autorzy tego komiksu to: Ron Marz, Jan Duursema, Rick Magyar, Dave McCaig. A oto co jest napisane z tyłu okładki:
TYPY SPOD NAJCIEMNIEJSZYCH GWIAZD ŁĄCZĄ SIŁY, ŻEBY PRZEDSTAWIĆ NAJBARDZIEJ FASCYNUJĄCEGO I PRZERAŻAJĄCEGO BOHATERA MROCZNEGO WIDMA, DARTHA MAULA
Ukrywając się od wielu pokoleń, przewrotni Sithowie czekali na odpowiednią chwilę, by się ujawnić i dokonać zemsty na Zakonie Jedi. Tuż przed blokadą Naboo przez Federację Handlową przystępują do realizacji planu obalenia Republiki. Podstępny Lord Sithów, Darth Sidious, wie jednak, że na jego drodze stoi potężny przestępczy syndykat - Czarne Słońce, obejmujące zasięgiem całą galaktykę. Wysyła więc swego bezlitosnego i śmiertelnie skutecznego ucznia, Dartha Maula, żeby rozprawił się z przeciwnikami - tak bezwzględnie, jak potrafi tylko władca Ciemnej Strony Mocy!

Na obu częsciach jest to samo :). Niestety nie ma tam jeszcze przykladowych stron, tak jak to było z Jango i Zam. Na koniec jeszcze dwie okładki:Tagi: Amber (525)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.