TWÓJ KOKPIT
0

Gry komputerowe

Twórcy "The Old Republic" o nowej Operacji

2013-03-27 08:51:56 SWtor.com

Jak już pisaliśmy, wraz z patchem o numerze 2.0 dostaniemy Operację pod tytułem "Legions of Scum and Villainy" dla 55-poziomowych graczy. Jak pisze jeden z projektantów Operacji i Flashpointów, George Smith:

Historia rozpoczyna się po Operacji "Terror from Beyond" i kontynuuje historię Przerażających Mistrzów. Do Republiki i Imperium dochodzą plotki o spotkaniu najemników, handlarzy bronią oraz treserów bestii wojennych, odbywającym się na pustynnej planecie Darvannis. Dane wywiadu wskazują na to, że Kartel Huttów zbiera armię w sobie tylko wiadomym celu. Obie frakcje wiedzą, że należy ich powstrzymać.Gracze zjawiają się na obrzeżach miasta zbudowanego w kanionie, w samym środku burzy piaskowej, która rozpętała się o zmierzchu. Zanim dotrą do bram, muszą pokonać Dash'roode, stwora, który urządził sobie kryjówkę w burzy piaskowej. Kiedy już go pokonają i dotrą na miejsce, bram pilnować będzie "jednoosobowa armia droidów", która oferuje "zniszczenie za rozsądną cenę!". W mieście będą musieli zmierzyć się z armią najemników. Szybkość i zdolność ukrywania się są kluczowe dla przeżycia w nocy, kiedy centrum miasta jest patrolowane. Gracze będą też musieli rozsądnie planować zakupy, kiedy rozmawiać będą z handlarzem bronią Olokiem, zwanym Cieniem. W końcu staną naprzeciw przywódców armii i odkryją prawdziwą naturę spotkania.Dla zespołu z BioWare, tworzenie nowej Operacji jest zawsze ekscytujące a jednocześnie stanowi wyzwanie. Zawsze mamy na uwadze to, jakie wyzwania postawić graczom, którzy grają w trybie Hard. Jednak chcemy też, żeby poczuli, że są częścią opowiadanej historii, kiedy przechodzą Operację i to jest sednem poziomu trudności Story Mode. Darvannis też stanowiła dla nas inspirację. Na przykład pomysł zagubienia się w burzy piaskowej stał się podstawą spotkania Dash'roode. Podobnie jak w przypadku innych Operacji, również "Legions of Scum and Villainy" zawiera "puzzle". Tym razem gracze muszą uporać się z przypadkiem bogatego kupca, który przegląda zapasy "Cienia" Oloka. Olok sprzedaje kilka droidów wojennych. Używając kredytów od bogacza, gracze mogą kupić droidy, ale jednocześnie należy uważać, bo mogą dostać więcej niż się spodziewali.Na śmiałków, którzy stawią czoła najemnikom na Darvannis czekają nagrody. Będą to dwa rodzaje zestawów zbroi: jeden dla Story Mode a drugi dla Hard Mode. Każda z nich daje nowy wygląd klasie gracza.

Mam nadzieję, że Darvannis da wam tyle przyjemności z gry ile my mieliśmy z jej tworzenia!
Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.
TAGI: The Old Republic (511) Webdoc (106)

KOMENTARZE (4)

 • Shedao Shai2013-03-28 18:41:40

  Dread Masterzy zawsze na propsie. No i ten finałowy boss w tym opsie... ale nie będę spoilerował. Jaram się, chociaż zdaję sobie sprawę że pewnie minie jeszcze sporo czasu nim tam się wybierzemy.

 • Kubasov2013-03-28 10:17:17

  To w to jeszcze ktoś gra? Myślałem, że już zamknęli serwery.

 • Lord Bart2013-03-27 14:59:15

  pierwsza fotka to dla mnie spoiler, którego polecałem unikać :P

 • dorian6302013-03-27 09:05:02

  fajnie

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..