Kolekcjonerstwo

Wycieczka po studiach Sideshow Collectibles

Sideshow Collectibles

Firma Sideshow Collectibles przygotowała niespodziankę dla wszystkich fanów ich produktów. Wykonała dziewięć krótkich filmików, na których po kolei przedstawiony jest proces powstawania figurek. Jeśli zastanawialiście się kiedyś jak wygląda tworzenie tak dokładnych dzieł, jakie produkuje Sideshow to zachęcamy do obejrzenia poniższych filmików.Tagi: Sideshow Collectibles (188)

Komentarze (2)

Najbardziej denerwuje mnie retuszowanie zdjęć. Rozumiem zrobić zdjęcie reklamowe z fajnym tłem itp. ale zakrywanie niedoskonałości figurek w PS jest chamskie. Polecam przed zakupem figurek poszukać w sieci filmików z rozpakowywaniem figurek lub realnych zdjęć.

Filmiki dobre ALE:
- nic nie mowia o procesie kupowania licencji i przepychankach z tym zwiazanych,
- nic nie mowia o samym procesie produkcyjnym, poza tym ze jest zlokalizowany gdzies w Chinach.
Fakt, ze figurki sa produkowane w Chinach, jest troche smutny. Produkcja w Chinach obniza koszty, a mimo to cena produktu jest taka, jakby byl on "MADE IN AMERICA". Wlasciciele firmy zarabiaja straszliwe pieniadze, przy okazji pozbawiajac pracy swoich rodakow i przyczyniajac do tryumfu "walmart economics".
Figurki piekne i widac pasje tworzacych je ludzi, ale nie mam zamiaru pompowac kieszeni niszczacych Ameryke i caly zachodni swiat milionerow. Nie kupuje.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.