Książki

Nowości książkowe w USA

We sierpniu i wrześniu w USA rozpoczął się wysyp książkowy związany z rychłą premierą sezonu 2 Wojen Klonów, a także ich premierą na DVD/BD. Przy okazji pojawiły się też i "zwykłe" pozycje Scholastica. Poniżej lista.
Na początek warto wspomnieć o A New Hope: The Life of Luke Skywalker. Powieść popełnił Ryder Windham, notoryczny autor Scholastica i nie tylko, który prawdopodobnie jest jednym z najpłodniejszych autorów w EU (jeśli nie najpłodniejszym). Sama książka to trzeci tytuł z cyklu biografii głównych postaci sagi. Wcześniej wydano The Rise and Fall of Darth Vader oraz Life and Legend of Obi-Wan Kenobi. Całość jak zwykle w twardej oprawie.Nie jest to jednak jedyna pozycja tego autora. W USA wyszła pierwsza książeczka z serii "Secret Mission" pt. Breakout Squad, tegoż autora. Prawdopodobnie tym razem jest to jednak powieść, a nie gra paragrafowa.Alex Wheeler kontratakuje. Tym razem jednak nie wiadomo, czy pod pseudoniem kryje się pani Watson czy Wasserman. Osobiście mam nadzieję, że ta druga. W każdym razie Scholastich zarządził. Firefight to czwarty tom serii "Rebel Force".Scholastic jednak nie odpuszcza tak łatwo i rozpoczyna atak z kolejnym przewodnikiem. Spaceships jest pozycją dla młodszego odbiorcy, która ułatwi mu rozróżnianie okrętów i myśliwców.

Następnym razem przejrzymy letnie premiery z TCW, bo tego było sporo.Tagi: Alex Wheeler (6) Rebel Force (7) Ryder Windham (102) Scholastic (122) Tajne Misje (3) The Clone Wars (1261)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.