Sprośne okruchy

Wrześniowy news plotkowy

Natalie Portman słucha tylko obscenicznego hip-hopu

Natalie Portman wyjawiła niedawno, że uwielbia obsceniczny hip-hop. Usłyszawszy tę sensację, Ghostface Killah z miejsca postanowił zareagować.

- Od dłuższego czasu słucham wyłącznie brudnego, nieprzyzwoitego rapu - tłumaczyła aktorka. - Naprawdę bardzo, bardzo obscenicznego hip-hopu. Najpierw sprawia, że chce mi się śmiać, a potem tańczyć.

- O, rzesz w mordę, bardzo spodobałby się jej materiał, który mam na nową płytę - skomentował raper. - Jak ją zobaczycie, dajcie jej mój numer i powiedzcie, że musimy razem coś nagrać.

Natalie Portman mogliśmy podziwiać w lutym 2009 roku w filmie "Jagodowa miłość".

29 września członek Wu-Tang Clanu wyda album "The Wizard Of Poetry: In Emerald City".


Harrison Ford i Goldie Hawn najseksowniejsi w Hollywood

Harrison Ford i Goldie Hawn zajęli pierwsze miejsce w rankingu najbardziej seksownych dziadków i babć w Hollywood.

Ankieta, w której zwyciężyli aktorzy, została przeprowadzona z okazji obchodzonego w USA w ubiegłą niedzielę (13 września) Dnia Babci i Dziadka.

Ford zdobył aż 51 proc. wszystkich głosów, pokonując m.in. Tony'ego Danzę, Paula Mccartneya, Stevena Tylera i Lionela Richie

Goldie Hawn wyprzedziła Sarę Palin, Sally Field, Tinę Turner i Jane


Wezmą ślub ze względu na synka

Harrison Ford zdecydował się na ślub z Calistą Flockhart, aby być lepszym ojcem dla jej adoptowanego synka.

Aktorska para, która zaręczyła się w tym roku, planuje dyskretną ceremonię ślubną z udziałem najbliższych przyjaciół i krewnych. Ford, który ma za sobą już dwa rozwody, miał opory przed ponownym stanięciem przed ołtarzem, ale ostatecznie zdecydował się na ślub ze względu na małego Liama.

- Harrison chce, żeby Liam nosił jego nazwisko, ponieważ kocha go jak własnego syna i jest jedynym ojcem, jakiego Liam kiedykolwiek znał. Calista nie ma nic przeciwko temu, aby Harrison go adoptował, ale wcześniej chciałaby wziąć ślub - mówi znajomy pary.Tagi: Harrison Ford (463) Natalie Portman (368) Plotki (1117)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Sprośne okruchy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.