TWÓJ KOKPIT
0

Książki

The Way of the Warrior - spersonalizowana książeczka TCW

2010-09-03 21:07:00

Penguin Books, czyli firma, która wydaje zdecydowaną większość książeczek związanych z Wojnami Klonów, wraz z wydawnictwem Penwizard zaczynają oferować nowy produkt – pierwszą, spersonalizowaną książeczkę z cyku Star Wars: The Clone Wars. Co znaczy spersonalizowaną? Znaczy tyle, że można się w tej książce pojawić obok znanych bohaterów i szwarccharakterów. Wystarczy tylko zamówić książeczkę, opisać swoją postać (awatara), wybiera się między innymi kształt twarzy, kolor włosów i tak dalej, a postać ta pojawi się w książce. Jeśli chcemy ją komuś sprezentować można dodać specjalną wiadomość.

Na razie książki będą dostępne jedynie w Wielkiej Brytanii. W 2009 obie firmy wypuściły już coś podobnego pod tytułem „Peppa Pig: Go to Playgroup” i podobno okazało się to sporym sukcesem.

Książeczka ma tytuł: „The Way of the Warrior” i będzie dostępna w Wielkiej Brytanii od października w cenie £14.99 (plus koszty wysyłki). Wydrukowanie jej i wysłanie następuje w ciągu 7 dni roboczych. Wersja amerykańska jest planowana na jesień, ale na razie nie podano szczegółów. Zamówienia można składać na: www.penwizard.co.uk/clonewars.

TAGI: Penguin (3) The Clone Wars (1374)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..