Różne

Star Wars Weekends w parkach Disneya już za miesiąc

StarWars.com

Za miesiąc po raz kolejny na Florydzie zaroi się od Ewoków, szturmowców i Sithów. Jednak nie w ramach wprowadzania specjalnej imperialnej opieki nad starszymi obywatelami, a z powodu kolejnej edycji Star Wars Weekends, które odbywają się corocznie w parkach rozrywki Disney's Hollywood Studio, w Orlando na Florydzie.

To już kilkuletnia tradycja, w każdy piątek, sobotę i niedzielę, od 17 maja do 9 czerwca odbędą się specjalne wydarzenia: spotkania z aktorami, dowcipne prezentacje w stylu tańca gwiezdych gwiazd "Hyperspace Hoopla" i inne atrakcje powiązane z Gwiezdnymi Wojnami. Wśród gości głównymi prowadzącymi weekendowe wydarzenia będą James Arnold Taylor i Ashley Eckstein, czyli do niedawna Obi-Wan Kenobi i Ahsoka Tano, teraz już bezrobotni. Do dziś swoją obecność potwierdziły też takie osoby jak: Warwick Davis (Wicket i Willow), Ray Park (Sith i ninja), oraz gwiazda Billy December 'Dee' Wiliams.

Niedawno opublikowano plakat imprezy, na którym z okazji 30-lecia Powrotu Jedi, powracamy do zielonego księżyca – Sanktuarium. Część z atrakcji również może być związana z Epizodem VI, ale na więcej szczegółów dotyczących programu imprezy musimy poczekać.

Star Wars Weekends to także okazja do powiększenia kolekcji o ekskluzywne, choć czasem kontrowersyjne, kolekcjonaria: zabawki mieszające postacie ze Star Wars z bohaterami Disneya: od klasycznych, przez Muppety, (w tym legendarna miłość Gonzo, Kura Camilla), aż po auta z filmu „Auta”. Wśród ekskluzywnych gadżetów, niedostępnych w powszechnej sprzedaży, do kupienia będzie też Lubieżny Okruch, w zestawie z poduszką upamiętniającą 30-lecie Powrotu Jedi. Będzie się działo!

Tagi: Billy Dee Williams (105) Disney (371) Epizod VI: Powrót Jedi (443) Star Wars Weekends (38)

Komentarze (8)

Pies_Yuki -> dożyłaś tego już dawno temu, bo to nic nowego nie jest..

Niekoniecznie chciałam tego dożyć.

Aaaa chyba się obudziłem w alternatywnej rzeczywistości Disney opanował świat, Luke zamienił się w myszkę Micky, a Ralph McQuarrie pracuje dla Disneyland, o matko świat oszalał, tylko mi nie mówcie, że Ewoki zamienią się w wiewórki - co, już się zamieniły, aaaaaa?

Kill me.

Naprawde.....

No, a tylu geniuszy podobno B gromadzi :D :D
LUBIEŻNY <3 kocham cię odrobinę mniej tylko od (o)(o) Aaylki :* XD

Geńjusz normalnie.

Autor niusa zastosował inteligentny żart słowny, w którym "będzie się działo" brzmi bardzo podobnie do "będzie siedziało", tak jak lubieżnie siedzi Okruch. Ach, jakiż dowcipny ten autor niusa.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.