Różne

Course of the Force powraca

StarWars.com

Rok temu w ramach przygotowania się do Comic-Con w San Diego odbył się Course of the Force, sztafetowy maraton biegnący wybrzeżem, od Santa Monica, po San Diego. Uczestnicy sztafety zamiast pałeczki przekazywali sobie, co ćwierć mili, miecz świetlny. Wszyscy biegli w celu zebrania pieniędzy na fundację Fundacji Make-A-Wish, amerykańską wersję akcji charytatywnej Fundacji Mam Marzenie.

W tym roku taka impreza odbędzie się ponownie, ale tym razem start imprezy odbędzie się na...Ranczu Skywalkera. Tym samym całość trasy ma wynosić około 500 mil. Bieg startuje 9 lipca 2013, a finał biegu planowany jest rozpoczęcie San Diego Comic-Con, czyli 16.07. Każde miejsce na liście biegających kosztuje 150 dolarów, za które biegacze otrzymają specjalny miecz świetlny Hasbro, torbę z gadżetami Course of the Force...i niezapomniane przeżycia. Biegacze zachęcani są do kreatywności i imponujących gwiezdnowojennych strojów.

Ponownie na trasie odbywać się mają różne artystyczno-komediowe wydarzenia, a całość poprowadzi Chris Hardwick, który tak skomentował zapowiedź tegorocznego Course of the Force: "Nasz plan na biegnięcie do Comic-conu z krzykiem na ustach i mieczem świetlnym w rękach zadziałał lepiej niż w marzeniach. Ludzie przyszli! W dużych ilościach! W kostiumach! No i udało nam się zrealizować ponad 1000 życzeń dla Make-A-Wish. W zeszłym roku zaczęliśmy w Santa Monica, w tym roku w Marin, mam nadzieję w przyszłym roku w Tatooine."

Po raz pierwszy o kolejnej edycji biegu świat dowiedział się od Chrisa z programu Late Night with Jimmy Fallon:Tagi: Course of the Force (7) Nerdist (14)

Komentarze (3)

fajny pomysł tylko szkoda że nie w Polsce:-)

Już zbieram gwoździe, kulki z łożysk i szybkowary na tą okazję.

Coś mi mówi że w USA maratony niedługo stracą na popularności ...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.