TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

May the 4th be with you

2013-05-02 13:55:10 S.W.A.T.

W najbliższą sobotę w Warszawie odbędzie się kolejna impreza Star Wars. Zatem, jeżeli tylko dysponujecie wolnym czasem i spędzacie długi majowy weekend w stolicy lub jej okolicach to może jest to propozycja dla Was.


4 maja 2013 Traffic Club będzie gospodarzem imprezy dla dzieci pt. Celebration SWAT VII, współorganizowanej przez Stowarzyszenie Star Wars Artistic Team (S.W.A.T.), z okazji światowego dnia Gwiezdnych Wojen.

Wszyscy spędzających weekend majowy w mieście mogą czuć się zaproszeni na wspólną zabawę z Gwiezdnymi Wojnami w centrum Warszawy, podczas której każdy będzie miał okazję zmierzyć się w organizowanych konkursach m.in. karcianych Force Attax i wiedzy („Kolekcjonerzy”), a także sprawdzić swoje umiejętności w przesuwaniu przedmiotów za pomocą siły własnego umysłu oraz refleks w grach video na konsolach Xbox 360. To oczywiście tylko część atrakcji.

Gwóźdź programu to przedpremierowy pokaz dwóch kolejnych odcinków Wojen Klonów oraz goście specjalni zza kulis serialu, czyli aktorzy użyczający swoich głosów w polskiej wersji językowej, czyli Jarosław Domin – Obi Wan Kenobi, Paweł Ciołkosz – Darth Maul oraz Pani reżyser Miriam Aleksandrowicz, którzy poprowadzą konkursy oraz opowiedzą o pracy na serialem.

Jednakże jedyną w swoim rodzaju światową gwiazdą, która uświetni spotkanie swoją obecnością będzie prawdziwy droid R2-D2 i to w wielu odmianach!

Niecodzienną atrakcją, która odwiedzi obchody światowego dnia Gwiezdnych Wojen będzie Szkolenie Padawanów, czyli nauka władania mieczem świetlnym oraz walka z Lordem Vaderem dla młodych fanów gwiezdnej sagi.

Podczas spotkania odbędzie się także finał prowadzonych od pół roku rozgrywek w grę „LEGO: Bitwa o Hoth”, lecz atrakcyjne nagrody czekają nie tylko na naszych finalistów, ale także na uczestników pozostałych konkursów.

Celebration SWAT VII, czyli coroczna impreza SWAT dla dzieci, odbędzie się już 4 maja 2013 na trzecim piętrze salonu Traffic Club przy ul. Brackiej (róg Chmielnej). Zapraszamy w godz. 12:00-19:00. Wstęp wolny!

Niech moc będzie z Wami!


TAGI: Dla dzieci (86) Imprezy / eventy (145) S.W.A.T. (Star Wars Artisic Team) (73) Warszawa (310)

KOMENTARZE (1)

  • Mistrz Rafał2013-05-03 15:07:13

    Jestem w tym klubie Star Wars zapisany

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..