Różne

4 maja - Dzień Star Wars

cały internet

Dziś czwarty maja, czyli po angielsku May the 4th, który fani szybko wykorzystali jako pozdrowienie May the 4th Be With You, czyli bardzo blisko do angielskiego „Niech Moc będzie z Tobą”. O szczegółach tego święta już pisaliśmy. To z resztą dopiero początek świętowania, bo przecież w maju miały swoją premierę Epizody a także jest to miesiąc, w którym urodziny obchodzi George Lucas.
Zatem dziś możemy świętować Gwiezdne Wojny, a oto w jaki sposób:

W internecie:

Na Facebooku zorganizowaliśmy wydarzenie Dzień Gwiezdnych Wojen po polsku - MAY THE 4TH BE WITH YOU!, do obejrzenia w tym miejscu. Tam możemy komentować, publikować zdjęcia, wspólnie cieszyć się Star Wars.

Na facebookowej stronie Bastionu Polskich Fanów Star Wars zamieściliśmy galerię ze zdjęciami Polskich fanów Star Wars.

Na Twitterze można dzielić się swoim entuzjazmem z internetem z użyciem hasztagów #MayThe4BeWithYou i #Maythe4th, oraz oczywiście odwołaniem do oficjalnego konta na twitterze @starwars.

W sklepach:

W sklepach komiksowych, również polskich internetowych, zamawiać można gwiezdnowojenną edycję darmowego komiksu Free Comic Book Day.

W serwisie z grami Steam urządono wyprzedaż weekendową wszystkich dostępnych tam gier Star Wars, cały pakiet gier za 45 Euro lub pojedyńczo w obniżonych cenach.

Sklep internetowy Dark Horse Digital wyprzedaje cyfrowe komiksy Star Wars w dwóch pakietach: May the 4th Kids MegaBundle z 30$ i May the 4th MegaBundle, na który składa się ponad 3000 stron komiksu za 100$. Oba pakiety zawierają też kilka stron z komiksu The Star Wars.

Na ulicy:

Każdy fan zachęcony jest do ubrania się w strój związany z Gwiezdnymi Wojnami, może to być prosta koszulka z motywem SW, a może być przygotowana kreacja.

W Warszawie S.W.A.T. organizuje imprezę dla dzieci na trzecim piętrze salonu Traffic Club przy ul. Brackiej.

Na Bastionie:

Oczywiście zapraszamy na Bastion, na przykład do licznych dyskusji na forum. No i oczywiście czekamy na nowe wieści, ponieważ Lucasfilm zapowiedział na dzisiaj jakiegoś rodzaju rewelacyjne wiadomości.

A jak Wy świętujecie Dzień Star Wars?

Temat na forumTagi: May the 4th (Star Wars Day) (39)

Komentarze (7)

Ja żyję według zasady, żeby codziennie sięgnąć po Star Warsy w jakiejkolwiek formie. I mnie takie święta nie grzeją.

May The 4th be with you!!!

W telewizorze:
Właśnie na TVPuls leci Ewan McGregor w filmie o Jedi, czyli "Człowieku, który gapił się na kozy". ~:)

"również polskich internetowych" - nie za dużo tych szczegółów?
No ale cóż, May the 4th be with You! :D

propozycja mini-święta w temacie TORa 2.0!

May the 4th be with you ;)

Zdjęcia, które byście chcieli umieścić w galerii fanów wysyłajcie na marcingora1990@gmail.com napiszcie też od siebie 3-4 zdania ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.