Gry komputerowe

Kolejny gameplay z Battlefront III

Z okazji przypadającego na minioną sobotę międzynarodowego dnia Gwiezdnych Wojen, portal Past to Present Online udostępnił kolejną porcję gameplay'u z anulowanej gry Star Wars Battlefront III, tworzonej przez studio Free Radical.
Tutaj i tutaj możecie natomiast znaleźć dłuższe fragmenty rozgrywki. Jest to zapis ponad 2 godzin gry z anulowanego Battlefronta. Filmy te pochodzą z bardzo wczesnego etapu produkcji, w wielu miejscach brakuje tekstur, animacja postaci jest niedopracowana, podobnie jak fizyka. Z przedstawionych materiałów nie można wnioskować jak wyglądałaby gra, jest to tylko ciekawostka dla spragnionych i rozczarowanych graczy.Tagi: Battlefront III (29)

Komentarze (19)

Lot LAAT super, i wychodzi na to że to miał być ulepszony elit squadron z tą samą fabułą tylko na inne platformy.

Lot LAATem w 5 minucie... mogło być tak pięknie

Szkoda, że nie wyszła.

Loty myśliwcem po planetach, Sokół i Slave, sprintujące Ewoki :) Szkoda, że tę grę anulowali.

zrobić dwie części TFU i nie zrobić tego. Moje gratulacje

Gra wyglądała całkiem ładnie!

Ale jaja. Przecież na tym filmiku są sceny i akcje z "BF: Elite Squadron" z PSP. Pewnie BF3 miał być konwersją tej gry na PC/PS3/XBox360. W sumie to dobry ruch, bo ELite Squadron to mega gra - zarówno fabularnie jak i pod względem grywalności. Granie w to w sieci sprawia tyle radości, że hej! Serdecznie polecam.

Juz przestancie naz draznic!!! Battlefronta 3 nie dostalismy ale za jakies popier****ne Lego Star Wars i Kinect - serdecznie dziekujemy!

RodzyN jr. - dzięki zatem za info, podtrzymałeś mnnie na duchu, bo myślałem już, że po wycofaniu LucasArts klamka w sprawie gier na PC zapadła już całkowicie :-)

WHY?

Mom,please *_*

...ale to wygląda super... Why, LucasArts (RIP), why?

Turtle - Nie ten BF3 został wycofany. Teraz gry SW będzie robiło EA, czyli można liczyć na Battlefronta 3 wyglądającego jak Battlefield 3.

Czy ta gra ujrzy światło dzienne? Bo jak nie to znienawidze Disneya jeszcze bardziej niż na początku! - Jak można zabijać coś o takim fenomenie ja się pytam!

Walka Ewokiem albo Jar Jarem byłaby całkiem interesująca ;)

Obejrzałem dwa razy, za pierwszym się nie na-grałem...

Co tam robią fragmenty z gry Battlefront: Elite Squadron. Pachnie mi fakem.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.