Książki

Nowy album od Ameet

Wydawnictwo Ameet nie próżnuje, zalewa nasz rynek kolejnymi produktami. Od kilku dni można w ramach przedsprzedaży kupić LEGO® Star Wars™. Słownik ilustrowany. Jest to słownik ilustrowany wydawnictwa Dorling Kindersley, acz tym razem ukazujący sagę przez pryzmat klocków LEGO. Album ma 96 stron i kosztuje 59,90 PLN. Okładka twarda, w której znajduje się figurka Luke’a Skywalkera z medalem.

Statki kosmiczne, pojazdy, stworzenia, urządzenia i minifigurki- ten niezwykły Słownik ilustrowany to historia LEGO® Star WarsTM w pigułce. Odkryj wszystkie minifigurki od Anakina aż po Yodę i porównaj z filmowymi pierwowzorami! Zobacz chronologię wszystkich wyprodukowanych zestawów LEGO Star Wars, włącznie z najnowszymi zestawami z „Wojen klonów"! Poznaj sekrety Sokoła Millennium, gwiezdnego niszczyciela i Gwiazdy Śmierci. Ciesz się unikatową minifigurką Luke'a Skywalkera.

Na koniec jeszcze jedna informacja, tym razem nieoficjalna. Podobno we wrześniu powinna się ukazać „LEGO Star Wars. Encyklopedia postaci”. Ze szczegółami poczekamy na zapowiedź.Tagi: Album (184) Ameet (59) LEGO (462) Słownik obrazkowy / Przewodnik ilustrowany (67)

Komentarze (9)

Lego jest dobre do układania...
Zdecydowanie jestem na nie.

Kupię Dawidkowi na urodzinki. Będzie miał co drzeć.

Bolek >>> Jak za 96-stronicowy album tak

Będę musiał się zastanowić...

60 zł i cena odstrasza? : O

Na pewno kupię.

dzisiaj to przeglądałem.
polityka na chapanie kasy przez Lego, i zrobili fajny katalog za 59.90.

: [

kupiłbym, ale cena odstrasza.

Mam wersję amerykańską, więc nie kupię.
Jakby ktoś się zastanawiał nad zakupem to polecam wszystkim.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.