Książki

Nowa książeczka The Clone Wars z okularami 3D

Egmont Polska

Niedawno na naszym rynku wydawniczym pojawiły się nowe książki Star Wars z Egmontu. Na tym jednak nie koniec. Niedługo pojawi się nowa pozycja, również związana z tematyką The Clone Wars, która tym razem wprowadzi czytelników trzeci wymiar.

The Clon Wars 3D

Dowiedz się, kto u boku mistrzów Jedi walczy o ocalenie Republiki, a kto stoi po stronie Sithów. Najważniejsze postacie Wojen klonów tylko czekają, by wyskoczyć ze stron tej książki w niesamowitych, międzygalaktycznych trzech wymiarach. Uważaj na miecze świetlne!
Autor Lisa Regan, tłumaczenie Jacek Drewnowski. Cena 19,99 zł, 24 strony. Premiera: 22 maja 2013 r.Tagi: Egmont Polska (601) Jacek Drewnowski (90) The Clone Wars (1273)

Komentarze (7)

Naturalnie okulary to połączenie kartonu i plastiku o kolorach, czerwony i niebieski. Prawdopodobnie majsterkowicze dawno już zarabiają na bardziej złożonych konstrukcjach niż ta :P

z jednego takiego czasopisma mam latarkę miecz świetlny Qui-gona :D przydaje sie na wyjazdach takich biwakowych w lesie :D, ale tylko dla tego takie coś kupiłem. stanowczo za drogie. a jak zauważyłem że breloczek na klucze w kształcie Yody lub klona w Astrze kosztuje 35 zł to już naprawdę zabawka dla bogatszych dzieciaków.

Czasopismo skierowane do dzieci, a ci jeszcze narzekają że strata kasy :)

Zamiast robić książeczki dla dzieci powinni się skupić na zrobieniu jednej książki podobnej do tej które wydawnictwo Amber wydaje. Jeżeli robić już o Wojnach Klonów to najlepiej się skupić na wątku Dartha Maula. Chyba każdego chociaż trochę interesuje co się z nim dzieje.

Do sklepów!

Nie kupię tego. Mam już dosyć tyg TCW-owych książeczek dla dzieci. Strata kasy i tyle. Czy wydadzą w Polsce przewodnik związany z Eu?

Błagam, jeszcze jedna to się potne.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.