Gry komputerowe

Nowe studio DICE stworzy grę Star Wars
Krótko po przejęciu praw do tworzenia gier związanych z marką Gwiezdnych Wojen, przedstawiciele Electronic Arts poinformowali o tym, że jedna z gier zostanie stworzona przez zasłużone w branży studio DICE. Dziś wiemy już, że za jeszcze nieznany tytuł odpowiadać będzie nowe studio założone w Los Angeles, a nie weterani Battlefielda ze Sztokholmu. Karl-Magnus Troedsson przyznał, że EA nie zdecydowało jeszcze jaką grę stworzy nowe studio. Wciąż trwają debaty czy wykorzystać jedną z istniejących marek czy wykreować nową.
Obecnie DICE Los Angeles zatrudnia pracowników Danger Close, którzy stworzyli chłodno odebrane i nieco niedocenione Medal of Honor: Warfighter. do końca roku studio planuje zatrudnić kolejnych 60 pracowników.Tagi: Electronic Arts (119)

Komentarze (9)

BF3 albo Imperial Commando. Najlepiej oba.

Fajnie, oby im to wyszło jak najepiej. Mnie jedna rzecz zastanawia, co teraz kiedy EA ma w garści prawa do tworzenia gier SW, stanie się z projektem Obsidian, czyli RPG-iem SW.

DICE i gry Star Wars? Jestem jak najbardziej za! Ostatnie dwa Medal of Honor miały niesamowite kampanie dla pojedynczego gracza. Tylko z multi trochę gorzej...

"Imperial Commando" i 3/4 graczy ma pory pełne. A jakby poszli za ciosem i zrobili "Rebel Commando", "New Republic Commando", "Yuuzhan Vong Commando", "Galactic Alliance Commando" i obowiazkowo "The Old Republic Commando" to byłaby to najdłuższa seria gier Star Wars. W dodatku szczelanek!

Imperial Commando? Proszę? Ładnie proszę?

a mi się ten MoH podoba najbardziej ze wszystkich części

Ja również!!! :)

Jak dla mnie to może być nawet kopia BF'a w uniwersum Star Wars - będę zachwycony.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.