Wojny Klonów

"The Clone Wars" na SMGO

SMGOJakiś czas temu pisaliśmy o wysiłkach fanów chcących przywrócić tworzenie przynajmniej szóstego sezonu serialu "The Clone Wars". I choć stara ekipa jest już zajęta pracą nad Star Wars: Rebels, to istnieje cień szansy, że działania miłośników TCW przyniosą owoce. Przedstawiciele strony Show Must Go On, która specjalizuje się w ratowaniu zagrożonych seriali, dołączyli do niej nową zakładkę, związaną właśnie z "Wojnami klonów". Jak wiemy z ich Facebooka, przed tym faktem spotkali się z przedstawicielami Disneya, aby przedyskutować taką możliwość, jest zatem szansa, że ludzie z firmy nie zignorują tego faktu.

O co dokładnie chodzi? W pierwszej fazie mamy głosowanie na dany serial - może to zrobić każdy, wystarczy zarejestrować się na stronie lub zalogować za pomocą Facebooka. Aby przejść do kolejnej fazy, "The Clone Wars" musi uzyskać 10 tys. głosów, dlatego każdy się liczy. Jeśli tak się stanie, to rozpoczyna się faza druga, w której internauci finansują produkcję, jak na Kickstarterze. Im większy przekazany przez nas datek, tym większy prezent otrzymujemy potem - na SMGO jest to możliwość oglądania serialu w jakości HD bez reklam, są również specjalne zestawy DVD, a jeśli ktoś jest bardzo hojny - nawet spotkanie z producentami. Ważne jest, że głosowanie na serial nie jest równoznaczne z deklaracją jego finansowania - można to zrobić dopiero w drugiej fazie. Jeśli do niej dojdzie, to środki z konta bankowego fundatora zostaną przelane dopiero wtedy, gdy wszyscy internauci zbiorą wymaganą kwotę.

Nawet jeśli ostatecznie do skończenia sezonu szóstego nie dojdzie, to jest to dobra szansa, by pokazać przedstawicielstwu Disneya do czego zdolni są fani. Zatem, zapraszamy do głosowania!

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Disney (371) The Clone Wars (1261)

Komentarze (11)

zagłosowałam

zagłosowałem, ale stawiam na to że Ashoka wróci w "Rebels"

Głos oddany, zobaczymy co z tego wyjdzie. Chciałbym, aby TCW było kontynuowane. Wystarczy mi nawet do szczęścia, aby niedokończone sprawy w TCW zostały rozwiązane.

Zakończyli ten serial akurat jak zaczynało być ciekawie. Szkoda, chętnie zobaczyłbym jeszcze sezon czy dwa aby mogli zakończyć wszystkie rozpoczęte wątki. Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie.

Wyemitujcie mi ten 6 sezon do cholery! Czy to jest taki.problem.żeby zarobić?

Po co zaczynać tyle nowych wątków i nagle zostawiać ten serial?

Nie ma nawet cienia szansy, produkcja TCW jest zbyt droga jak na możliwości SMGO, a Lucasfilm robi już inny serial, więc kto zajmie się produkcją?

Wkurzają mnie Ci ''fani''. Owszem, chcę aby sezon 6 został nam pokazany, ale Czy wszystkie 10-latki muszą spamować na Facebooku i YouTube(zaspamowali mi ze 100 wiadomości z tym linkiem, spamują filmikami typu:Save TCW itp..) powoli mnie to wkurza. Jeżeli sezon 6 nie zostanie wyemitowany na tej stronce, to świat się nie zawali... God -.-

Nie wybrali sobie dobrego momentu, wszyscy jarają się "Rebelsami", ale mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.