TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Drugi Tydzień Powrotu Jedi: Twórczość fanów #3

2013-05-31 21:51:32 deviantArt, YouTubeŚwiętując jubileusz "Powrotu Jedi" zaprezentowaliśmy już sporo przykładów twórczości fanów związanej z tym epizodem, począwszy od fanartów, a skończywszy na LEGO. Jednak to nie wszystko co tworzą fani. Dziś pokażemy Wam jeszcze kilka przykładów ich możliwości.

Mówiąc o tej stronie fanostwa nie można zapomnieć o pisanych przez fanów opowiadaniach. W bastionowej biblioteczce znajduje się kilka, które nawiązują do "Powrotu Jedi". Wystarczy zajrzeć do chronologicznego spisu fanfików by je namierzyć. Znajdziecie tam m.in. "Bitwę o Endor" Nadiru Radeny czy nagrodzone opowiadanie "Dobrzy, źli ludzie" Grzegorza Wiśniewskiego.

Kolejną dziedziną, o której nie można zapomnieć są różnego rodzaju fanfilmy, fanowskie trailery i teledyski. Poniżej możecie zobaczyć kilka przykładowych oraz przypomnieć sobie odcinek z serii "How It Should Have Ended", poświęcony zwieńczeniu klasycznej trylogii.W poprzednich newsach z tej serii pojawiły się różne fanarty. Warto również zwrócić uwagę, że fani tworzą też komiksy (i bardzo często dotyczą one jednej sceny z "Powrotu Jedi"). Klika przykładowych pasków komiksowych znajdziecie poniżej.Jeśli nadal Wam mało zapraszamy do poszukiwań na własną rękę, w sieci jest nadal mnóstwo twórczości fanów inspirowanej "Powrotem Jedi". A może sami coś teraz stworzycie?

Wszystkie atrakcje Drugiego Tygodnia Powrotu Jedi znajdziecie w tym miejscu.
TAGI: Drugi Tydzień Powrotu Jedi (18) Epizod VI: Powrót Jedi (497) Fan Film (262) Fanfik / opowiadanie (213) Fanowski komiks (44) Zwiastun (350)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..