TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Wysyp e-booków

2011-06-06 17:02:00

Po 30 latach, Lucasfilm i Random House Inc. ogłosiły, że cały dorobek literatury spod marki Gwiezdnych Wojen, wydanej przez oba imprinty (Del Rey i Bantam Spectrę), pojawią się w formacie eBooków już 28 czerwca 2011. Ponad sto powieści zostanie przekonwertowanych do cyfrowego formatu, podobnie będzie z przyszłymi książkami. Na razie Del Rey ma w swojej ofercie jedynie 30 eBooków z sagi.Wszystkie książki Star Wars, zarówno te od Del Rey jak i Bantam Spectry będą zawierały dodatkowy materiał na końcu książki. Te dodatki to:

- zweryfikowana chronologia powieści
- przyporządkowanie powieści do jednej z sześciu głównych er (Stara Republika, Powstanie Imperium, Rebelia, Nowa Republika, Nowa Era Jedi i Dziedzictwo).
- kilka fragmentów najpopularniejszych powieści wydanych w przeciągu ostatnich 30 lat.
- Wielu czytelników i fanów pytało nas kiedy książki Star Wars będą dostępne w formie cyfrowej i cieszymy, że w końcu nam się to uda. – Mówi Howard Roffman, prezes Lucas Licensing. – Zaangażowaliśmy się by zaoferować fanom wspaniałe historie, którymi będą mogli się cieszyć na wszystkich platformach. Jesteśmy podekscytowani by zobaczyć pełną listę powieści Del Rey i Bantam, które będą dostępne w wersji elektronicznej.
- Ponad 30 lat temu, Del Rey wydało pierwszą adaptację pierwszego filmu Gwiezdne Wojny – wspomina Gina Centrello, prezes Random House Publishing Group. – Od tego czasu saga Star Wars się rozrosła stając się międzynarodowym fenomenem. Jesteśmy nad wyraz dumni mogąc być częścią tego bogatego uniwersum i cieszymy się mogąc współpracować z naszymi partnerami z Lucasfilm, wchodząc w przyszłość z eBookami.
TAGI: Del Rey (523) eBook (65)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..