TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Cyfrowe komiksy

2011-08-10 17:18:00

Ten rok to bez wątpienia rok mediów elektronicznych. Wpierw Del Rey rozpoczął nowy program e-booków, tym razem praktycznie wszystkich powieści, teraz zaś do gry dołączył się i Dark Horse. Od teraz fani komiksów nie muszą iść do sklepu by móc poczytać najnowsze opowieści, wystarczą iPhony, iPady czy zwykłe laptopy (o komputerach stacjonarnych nie trzeba wspominać).

Dark Horse i Lucasfilm ogłosiły powstanie cyfrowego sklepu Dark Horse'a podczas tegorocznego Comic-Conu. Ogłoszenie to było jedną z atrakcji piątkowego panelu poświęconego 20-leciu publikacji Gwiezdno-wojennych. Jednocześnie wiadomość o cyfrowych komiksach przekazano zarówno fanom, jak i mediom oraz przedstawicielom przemysłu wydawniczego.

Digital.DarkHorse.com już działa, a w ofercie jest obecnie ponad 50 komiksów z sagi. W tym między innymi seria "Karmazynowe Imperium", oryginalne adaptacje epizodów Marvela, ale też i nowości. Pojedyncze zeszyty zazwyczaj kosztują po 1,99 USD (choć kilka jest darmowych i kilka w promocji kosztuje zaledwie 0,99 USD). W dużo lepszych cenach są zaś komiksy zbiorcze i taki "The Force Unleashed" w promocji kosztuje tylko 5,99 USD.

Dark Horse obiecał że lista komiksów z czasem będzie uaktualniana.
TAGI: Dark Horse Comics (797) eBook (65)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..