Książki

Zapowiedź ''Plagi''

Amber

Na stronie internetowej wydawnictwa Amber pojawiła się zapowiedź debiutanckiej powieści Jeffa Grubba w uniwersum Star Wars. "Plaga" ukaże się w Polsce 8 sierpnia (czwartek), jej objętość to 304 strony, a cena okładkowa wyniesie 37,80 zł. Tłumaczeniem zajęła się Anna Hikiert.

W samym sercu przesiąkniętej zepsuciem przestrzeni Huttów samotny Jedi szuka sprawiedliwości...

Negocjujący tajne współrzędne, które mogą przysłużyć się Zakonowi Jedi, uczeń Jedi ginie w tajemniczych okolicznościach. Tropem zbrodni wyrusza jego Mistrz, archiwista Jedi Mander Zuma. Oprócz rozwiązania zagadki śmierci swojego padawana musi też odpowiedzieć sobie na pytanie: czy naprawdę jest dobrym Jedi? Trop doprowadza go do przestępczego półświatka – Mander trafia w sam środek walki na śmierć i życie prowadzonej przez bezwzględnych przemytników, zabójców i kryminalistów, starających się objąć kontrolę nad galaktyką...


Temat na forum.

Wszystkie zapowiedzi znajdziecie tutaj>>>.Tagi: Amber (525) Anna Hikiert-Bereza (111) Jeff Grubb (17)

Komentarze (9)

Zapowiada się ciekawie, tylko kiedy będzie recenzja ??

Z tego co piszecie, to wynika że jest to tradycyjna starwarsowa książka przygodowa. Ja to kupuję! :D

Kto tworzy tak słabe okładki? Przecież aż żal to na półce stawiać z resztą książek! Żądam powrotu ilustrowanych okładek!!!

Urthona mnie wyprzedził : C Ale czekam na knige! Szkoda że szybko nie przeczytam.

Cóż, całkiem fajna przygodowa książka. Postacie dobrze wykreowane, autor zabiera czytelników m. in. na Nar Shaddaa czy rodzinną planetę Huttów, Varl. Akcja toczy się szybko, jest trochę humoru, kilka walk i pewna interesująca właściwość jednego z głównych Huttów :D Jeff Grubb dobrze się odnalazł w SW wg mnie.

Dodam, że książka jest fabularyzowaną adaptacją suplementu do Wizards of the Coast Star Wars Roleplaying Game, zatytułowanego "Tempest Feud".

Sounds interesting.

Oryginalna okładka cechuje się tym samym brakiem jakiejkolwiek kompozycji, ale to faktycznie wygląda jak przeróbka w paintcie ;P
Może przynajmniej zawartość będzie ciekawsza ;)

WOW, Paint!

Fajnie: Bibliotekarz na tropie:) Lubię książki o czymś innym niż zawsze:)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.