Gry komputerowe

Więcej o patchu 2.3 w "The Old Republic"

SWtor.com

Dnia 6 sierpnia w grze "The Old Republic" pojawi się patch 2.3 - "Titans of Industry". Znajdziemy w nim dwa nowe flashpointy, dotyczące Korporacji Czerka (Czerka Corporate Labs i Czerka Core Meltdown), dostępne dla graczy na 55 poziomie, zarówno w wersji SM jak i HM. Wprowadzony zostanie również nowy obszar daily - księżyc CZ-198, gdzie będzie można zbierać punkty jednej z dwóch nowych reputacji.

Daily: CZ-198 to mały, prywatny księżyc, gdzie przechowywane są tajne akta i technologia Czerki. Fabryka została ostatnio zamknięta z powodów bezpieczeństwa a przedstawiciele zarówno Republiki jak i Imperium lądują na księżycu aby przejąć kontrolę. Nagrodami będzie reputacja u nowego stronnictwa republikańskiego/imperialnego i nowa zbroja dla kompana-droida.

W Czerka Corporate Labs będziemy musieli powstrzymać Rasmusa Blysa, naukowca odpowiedzialnego za wynalezienie niebezpiecznej broni.

W Czerka Core Meltdown trzeba będzie zapobiec stopieniu się fabryki i powstrzymać system bezpieczeństwa znany jako "Strażnik".

W ramach promocji dodatku, twórcy postanowili pokazać graczom księżyc CZ-198. "Wirtualną wycieczkę" możecie odbyć w tym miejscu.Dodatkowo na flocie znajdzie się całe piętro przeznaczone dla sprzedawców przedmiotów z Cartel Marketu.Z ciekawszych rzeczy warto wymienić nowe zbroje, uzyskane z reputacji Bounty Broker’s Association, którą będzie można podbijać wykonując zlecenia, o których pisaliśmy tym newsie.Nową skórkę dla HK-51:Parę nowych zwierząt:A także, po wykupieniu specjalnego Kontraktu Najemników, uzyskać nowego kompana, Ewoka imieniem Treek. Jednak kontrakt to nie wszystko. Potrzeba będzie jeszcze 40 poziomu Legacy oraz miliona kredytów. Nasz Ewok będzie płci żeńskiej, i zależnie od naszych preferencji, będzie mógł pełnić rolę tanka lub healera.Więcej informacji o patchu 2.3 znajdziecie tu.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (498)

Komentarze (9)

40 legacy? Tyle grania i mam dopiero 37my :P

Zacne flashpointy się szykują. Księżyc taki sobie. Same wnętrza.

Rusis, możesz posmakować tego co Imperialni z Jawą :P

A jak ma wątek <3 to i za futro potarmosisz :D :D :D

A czy Ewoki nie były w tych czasach... nieodkryte?

Ewok tankiem :D to będzie mój nowy ulubiony kompan :D

"A także, po wykupieniu specjalnego Kontraktu Najemników, uzyskać nowego kompana, Ewoka imieniem Treek"


Aha... najpierw trzeba się zająć HK-51...

Nasz Ewok będzie płci żeńskiej, i zależnie od naszych preferencji...

Oj Urth... cicha woda :D :D

jedi alan --> jest 50 poziomów Legacy.

"40 poziomu Legacy" - myślałem, ż jest ich tylko 10?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.