TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

P&O 26: W jaki sposób wybiera się lokacje na Star Wars Celebration?

2013-07-07 09:10:18Stare pytanie, bo jeszcze sprzed 2005 roku, ale tym razem mocno na czasie. Odpowiada ulubieniec fanów, Steve Sansweet.P: W jaki sposób są wybierane lokalizacje na Star Wars Celebration? Jak można sprawić by odbyło się to w moim mieście?

O: Bierzemy wielką mapę USA, nakładamy opaskę na oczy, zakręcamy się wokół używając Mocy, a czubkiem ogona ronto wskazujemy wygrywające miasto. A poważnie to spędziliśmy dużo czasu przyglądając się miastom zanim wybraliśmy Indianapolis na miejsce Celebration II. Celebration I odbyło się w Denver, gdyż w owym czasie było to miasto w którym znajdowało się centrum zarządzania fanklubu.
Rozglądamy się za miastem mającym rozległe i dostępne centra konwentowe oraz hotele w przystępnych cenach w okolicy. Takie by łatwo było tam dotrzeć samochodem, czy samolotem, a jednocześnie gotowym do przyjęcia dużej liczby osób i gościnnym. Na Celebration II przyjechało ponad 27 tysięcy osób. Dostaliśmy już dużo sugestii na temat Star Wars Celebration III i mamy nadzieję, że uda się nam znaleźć lokację do końca lata. Na pewno przeczytacie pierwsze oficjalne info na starwars.com

K: Tak swoją drogą to Celebration III odbyło się również w Indianapolis. W tym roku zaś odbędzie się Celebration Europe II w Essen w Niemczech.
TAGI: Celebration (441) Steve Sansweet (127) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (546)

KOMENTARZE (6)

 • Rusis2013-07-07 20:43:53

  Seller -> napisałem, dla fana SW, co nie? :) miejsce w którym spotkasz wielu aktorów z filmów, twórców filmowych, wydawców stuffu z SW. Jak również jest szansa na pisarzy, choć niewielka. Wielu, a nie jednego zaproszonego.

  Pyrkon jest świetny, bywam na nim co roku od kilku lat. I jeśli chodzi o ogólnofantastyczny konwent to rzeczywiście niewiele mu brakuje do dużych zagranicznych imprez (liczba gości mniejsza i może miejsce też za małe już trochę). Ale dla fana SW porównanie Pyrkonu i Celebration to chyba jednak nie to samo

 • Mistrz Seller2013-07-07 19:07:56

  Pyrkon 2013- To już praktycznie taki mały Comic Con, tyle, że tańszy, bliżej i po polsku. No i atrakcje 24 h na dobę.

  Trochę to jest tak, że ludzie zachwycają wszystkim co światowe i zagraniczne, a nie doceniają tego co polskie.

 • Rusis2013-07-07 18:13:18

  Seller -> to proszę, pokaż mi konwent lepszy dla fana SW, który w Polsce jest organizowany ;) Tylko proszę o jakieś sensowne powody dla których jest lepszy, a nie, że po prostu jest taniej ;)

 • Mistrz Seller2013-07-07 17:00:57

  E tam po co nam Celebration. Nasze konwenty są lepsze. I mają darmowe noclegi, a nie jakieś drogie hotele. Nie mówiąc już o tym, że konwenty w Polsce potrafią trwać nawet 4 dni i to prawie 24 h na dobę (na Pyrkonie były nawet nocne prelekcje).

 • Rusis2013-07-07 13:22:08

  ShaakTi -> szczerze? uważam, że taka impreza w Polsce to byłoby nieporozumienie. Raz, że językowe, dwa, nie wiem jak w Warszawie centra konferencyjne wyglądają, ale targi Poznańskie mi się wydają nieprzystosowane pod coś takiego. Więc sam bym nie chciał tego w Polsce ;)

 • ShaakTi11382013-07-07 10:46:03

  A może tak Celebration Europe III Warsaw? :)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..