Gry komputerowe

Wieści o "Tygodniu łowców nagród" w "The Old Republic"

SWtor.com

Gra "The Old Republic" nadal się rozwija. W tym newsie zapowiadaliśmy comiesięczne wydarzenie zwane "Tygodniem łowców nagród". Dziś mamy dla was więcej informacji na ten temat. Oto co na oficjalnej stronie piszą twórcy:

Raz w miesiącu organizacja Bounty Broker’s Association publikuje listę kontraktów na Bazarze Kartelu na flocie Imperium i Republiki. Każdy kontrakt opisuje ogólnie parametry nagrody, jaka została wyznaczona na jednej z wielu planet galaktyki, w tym informacje kontaktowe do klienta, który ją wyznaczył oraz listę kontaktów w podziemiu, które mogą być przekonane w ten czy inny sposób, aby pomóc łowcy. Cele to np. członkowie syndykatów zbrodni, gangów itp. Największe szychy, zwane "Kingpinami" mogą być łapane tylko po zdobyciu kontraktów, które powierzane są najbardziej godnym zaufania BBA profesjonalistom.

Kontrakty pozwolą wam podróżować blisko i daleko w poszukiwaniu celu, jednak terminale Bounty Broker’s Association pozwalają wybrać planetę, na której chcecie polować. Każdego dnia możecie zapisać się na jeden zwykły i na jeden "kingpinowski" kontrakt, a każdy z nich może zaprowadzić was na różne planety. Wypełnienie kontraktu wymagać będzie zabicia lub schwytania celu, ale także oceniane będą wasze zdolności śledcze i umiejętności przekonania kontaktów do współpracy.Bounty Broker’s Association jest niezrzeszonym konglomeratem, który istnieje aby usprawnić proces umieszczania i realizowania kontraktów dla łowców nagród. Kontrakty będą przeznaczone dla graczy od poziomu 15 i chociaż kontrakty na niektórych planetach mają minimalny wymagany poziom, każdy z nich dostosuje trudność i nagrody do poziomu gracza.


A w najbliższej przyszłości, bo już 15. lipca, obchodzić będziemy dziesięciolecie powstania gry "Knigths of the Old Republic". W tym dniu zatem twórcy "The Old Republic" przygotowali kilka prezentów dla graczy. Będą to: okolicznościowy artykuł Jamesa Ohlena, który opowie o KotOR i jak gra wpłynęła na powstanie "The Old Republic"; za niewielką kwotę 10 monet Kartelu przez 24 godziny można będzie kupić tytuł "Dziedzica Revana" (Revan's Heir); zaś na oficjalnej facebookowej stronie gry przez cały dzień rozdawane będą monety Kartelu.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: James Ohlen (10) Knights of the Old Republic (186) The Old Republic (498)

Komentarze (1)

pomijając że news wygląda na tłumaczonego jakimś lipnym translatorem to... gdybym nie znał tej gry powiedziałbym, że "but you will also be rated on your investigative technique and your aptitude for handling BBA underworld resources" brzmi bardzo erpegowo i zachęcająco, gdyby nie to że... punkt A - grupa mobów A - punkt B - grupa mobów B - bonusowa grupa mobów C - boss ;)


Oby nie.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.