TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Miniseria plakatów ze statkami

2013-07-12 23:12:38



Pisaliśmy niedawno o polskich plakatach związanych z Trylogią. Zerknijcie teraz na tę serię plakatów stworzonych przez Vesa Lehtimäki'ego, autor od wielu lat zajmuje się tworzeniem rysunków związanych ze światem Star Wars oraz fotografowaniem klocków Lego. Robi to w wyjątkowy sposób, tworząc sceny pełne emocji i zapadające w pamięć. Więcej jego świetnych prac znajdziecie tutaj.
Pod plakatami Vesa umieścił komentarze i powody, dla których wybrał akurat te statki.


Sokół Millenium to jeden z najbardziej znanych statków jakie kiedykolwiek zaprojektowano. Był asymetryczny nim stało się to modne. Tutaj przedstawiony na tle bliźniaczych słońc Tatooine




Śmigacz śnieżny (zmodyfikowany T-47) to spektakularna maszyna. Aerodynamiczna konstrukcja wyśmienita do lotów atmosferycznych, wspaniale prezentuje się podczas lotów nad zaśnieżonymi szczytami Hoth. Na plakacie ukazany na tle trzech księżyców planety.




X-wing, prawdopodobnie najszybszy myśliwiec jaki walczył w kosmosie. Na tym plakacie, legendarny Red-5 szykuje się do przepuszczenia ataku na Gwiazdę Śmierci.




Y-wing, mój ulubiony myśliwiec. Tak rzeczywisty, że prawie mogę go sobie wyobrazić w moim garażu gotowego do wzbicia się w powietrze. Tutaj przedstawiony wraz z Yavinem i jego czwartym księżycem.



TAGI: Sokół Millennium (66) X-Wing (70)

KOMENTARZE (2)

  • Stele2013-07-13 00:23:45

    Chciałem zanerdzić, ale jak wszystko w tym uniwersum, prędkość yavinowego modelu X-winga też zmienia się między źródłami...

  • ObiKenobi552013-07-13 00:11:23

    "X-wing, prawdopodobnie najszybszy myśliwiec jaki walczył w kosmosie" - czy czasem to nie A-wing był najszybszym myśliwcem rebeliantów? Co do samych plakatów to średnio mi się podobają, ot kilka statków na tle planet.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..