Star Wars TV

"LEGO: Padawańskie Widmo" i "Upadek Imperium" w sprzedaży w pakiecie

Wielu z was zapewne miało już okazję obejrzeć dwa krótkie, zabawne filmiki z LEGO, zatytułowane Padawańskie widmo oraz "Upadek Imperium". Jeśli jednak ominęła was przyjemność oglądnięcia jak radzą sobie bohaterowie Gwiezdnych wojen wykonani ze słynnych klocków, dystrybutor obu tytułów, Imperial CinePix, wypuścił na rynek dwupak, w którym znajdują się obie animacje, jednak bez dołączonych figurek. Filmy można oglądać z napisami angielskimi, polskimi, fińskimi, duńskimi, szwedzkimi i norweskimi, a także z lektorem. Niestety, z opisów w kilku sklepach internetowych wynika, że tym razem nie uświadczymy polskiego dubbingu.

Oto oficjalny opis:

NAJWSPANIALSZE ANIMOWANE PRZYGODY W GALAKTYCE NA DVD

LEGO STAR WARS: PADAWAŃSKIE WIDMO

Rutynowa wycieczka Akademii Jedi zamienia się w szaloną, ko(s)miczną przygodę w animowanym filmie LEGO Star Wars: Padawańskie widmo. Opiekun wycieczki, Mistrz Yoda oprowadza po komnatach Senatu młodych hałaśliwych Jedi, gdy nagle zaczyna odczuwać zakłócenia Mocy. Wezwany na ratunek Republice odkrywa, że jeden z chłopców, Ian ukrył się na pokładzie jego statku, by posmakować prawdziwej przygody! Tymczasem C-3PO i R2-D2 przejmują opiekę nad niesfornymi dzieciakami i odkrywają, że wpakowali się w nie lada kłopoty. Kiedy zły Sith chce siać spustoszenie i szerzyć zniszczenie, tylko Yoda i Droidzi mogą zagwarantować bezpieczeństwo tak, by najmłodsi nie rozpadli się na drobne części.

LEGO STAR WARS: UPADEK IMPERIUM

Wasi ulubieńcy wracają by ratować galaktykę w nowym animowanym filmie LEGO Star Wars: Upadek Imperium. Bohaterowie przymierza rebeliantów, a wśród nich dzielny Luke Skywalker, zawadiacki Han Solo i konsekwentna Księżniczka Leia nie mają czasu na świętowanie zwycięstwa nad Imperium, jako, że zbliża się kolejne zagrożenie. Jako adept Jedi, Luke ma do wykonania nowe zadanie. Szybko jednak odkrywa, że status gwiazdy jest jak obosieczny miecz świetlny, ciągle bowiem otaczają go szaleni fani. To za wiele jak na tajną misję! Tymczasem Darth Vader i Darth Maul wpadają w zabawną pułapkę rywalizacji o aprobatę Imperatora. Weź udział w pełnej akcji ko(s)micznej przygodzie rodem nie z tej ziemi!Cena zestawu wynosi około 55 zł.

Temat na forum o "Padawańskim Widmie".

Temat na forum o "Upadku Imperium".Tagi: Imperial CinePix (89) LEGO Star Wars: The Empire Strikes Out (13) LEGO Star Wars: The Padawan Menace (16)

Komentarze (9)

@Seller
Po raz kolejny - jakieś źródło tych rewelacji? Statystyka? Dane sprzedaży? W tej chwili wszyscy moi znajomi używają Blu Ray, więc moje obserwacje są całkowicie odmienne od tego co piszesz.

Oba te filmiki można obejrzeć na YT dla tych co jeszcze nie widzieli, a jeśli chodzi o dyskusje DVD czy BR, to niby Blue-raye są już tańsze i łatwiej dostępne, ale nie przyjeły się tak jak DVD. Czym to jest spowodowane? Nie bardzo się orientuje, ale może piractwo, wejścia USB w nowych telewizorach itp. więc na BR'a ludziom szkoda kasy. Peace

Po pierwsze DVD są jeszcze w sklepach. po drugie nie widać by zwykli ludzi kupowali odtwarzacze BR. Po trzecie filmy na BR najczęsciej po kilku miesiącach lądują na przecenie.
Jak na razie BR to jeszcze ta następna technologia, która jeszcze się nie przebiła.

@Seller Żartujesz chyba. Jakieś źródło takich rewelacji? Dla mnie DVD to już prawie to samo co VHS.

GROM >>> Blue Rey jeszcze sie na rynku nie przyjęło. wielkie hity się nie sprzedają dobrze. Więc pewnie nie opyla się wydawać takich filmików na BR. Mało kto by to kupił.

Dlaczego tylko na DVD, epoka kamienia łupanego już dawno mineła?

pewnie lektora tam nie ma tylko dubbing. Dystrybutorzy często mylą dubbing i lektor

Po co robią polskie wydanie bez dubbingu.

ale szybki news

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.