Atak klonów

Wkładka z DVD AOTC UPDATE

Latino Review

Na stronie Latino Review zamieszczono skan wkładki, jaka prawdopodobnie będzie w pudełku z DVD Ataku Klonów. Pierwszy skan: z Padme, Anakinem oraz Yodą przedstawia podział filmu na sceny. Jest ich 50. Natomiast drugi to opis dodatków, jakie znajdziemy na płytkach. Są tu m.in wycięte sceny, teledysk "Across the Stars", trailery, spoty telewizyjne, itp.


(Update Lord Sidious, 15:10)
Redaktorom z Latino News udało się zdobyŚ wkładki, które najprawdopodobniej będą włożone do wydania DVD Ataku klonów. Wkładki te zdobyli nie przez Lucasfilm, lecz najprawdopodobniej przez firmę która je drukowała. Wiele wskazuje, że są to już oryginalne, finalne wkładki. Można z nich wyczytać wiele rzeczy. Po pierwsze film będzie się składał z 50 rozdziałów, z których niestety nie ma żadnego, którego nie było by w filmie, więc wiele wskazuje na to, że jeśli jakieś sceny zostaną dodane do samego filmu, będą to podobnie jak w większości przypadków w „Mrocznym Widmie” sceny nie wpływające na akcję.
Natomiast na drugim dysku obaczymy oczywiście całą masę dodatków, w tym osiem wyciętych scen, niestety nie wiadomo których, ponadto będziemy mogli też posłuchać komentarzy reżysera i scenarzysty George`a Lucasa, producneta Ricka McCalluma, a także montażysty i koordynatora efektów dźwiękowych Bena Burntta oraz twórców efektów wizualnych. Na drugim dysku zostanie dołączonych cała masa dodatków, w tym filmy z serii On-Location, ale także i „R2-D2 Beneath the Dome”, czyli dokumentalizowany film o nieznanym życiu R2 poza planem filmowym. Będą też oczywiście dołączone zwiastuny, plakaty, zdjęcia i link do sekretnej strony, czyli tak jak to było w DVD z „Mrocznym Widmem”Tagi: DVD (533) Epizod II: Atak klonów (830)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.