TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

CXVIII spotkanie wrocławskiego fanklubu SW

2013-07-30 12:14:55 Wrocławski fanklub Star WarsZapraszamy na kolejną wakacyjną Imperiadę! Żeby tradycji stało się zadość, będzie to wyjazdowe spotkanie; nasz cel to Chojnik, góra przez nas do tej pory niezdobyta. Jedna uwaga na początek: Imperiada odbędzie się w DRUGĄ sobotę miesiąca, nie zaś trzecią.

Termin: 10.08.2013 do 11.08.2013

Lokalizacja: Jelenia Góra - Sobieszów

Dojazd do Jeleniej Góry:

PKP Wrocław Główny - Jelenia Góra - koleje dolnośląskie: godzina 08:03; planowany czas dotarcia: 10:30 (czas podróży nerd-pociągiem 2:27).

Na dworcu głównym odbierze nas koleżanka z wrocławskiego fanklubu, Darth Zannah i (prawdopodobnie) jej ojciec, aby zabrać rzeczy nieprzydatne podczas wspinaczki.

Z dworca głównego kierujemy się od razu na zamek. Zależnie od tego jak złapiemy autobus, na szlak (czerwony) powinniśmy wejść przed 12:00.

Opłaty za wejście na zamek:

-5zł bilet normalny,

-3zł bilet ulgowy,

aczkolwiek doszły nas słuchy, że ceny poszły w górę, lecz nigdzie tych informacji znaleźć nie można. Wejście pod bramę - dziedziniec jest za darmo. Jeśli ktoś będzie chciał, to pójdzie zwiedzać zamek, kto nie będzie miał ochoty - zostanie pod bramą. Dotarcie do zamku spokojnym marszem zajmuje ok. 1h, także w 3-4h bez problemu obrócimy w dwie strony.

I teraz przejdziemy do dalszej części Imperiady, jakim jest ognisko. Miejsca na łące u Zanny jest sporo, także na pewno wszycy się zmieszczą. Istnieje możliwość, by wcześniej zakupić rzeczy niezbędne do siedzenia przy ogniu, które będą już na wszystkich czekały.

Do zobaczenia i oby pogoda nam sprzyjała! :)
TAGI: Wakacje (8) Wrocław (370) Wycieczka (24)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..