Fandom

StarForce 2013 w grudniu

starforce.euW maju pojawiła się informacja, że tegoroczna edycja StarForce odbędzie się ponownie w pierwszy weekend września. Teraz okazuje się, że ta sytuacja uległa zmianie, za to w ramach polskiego zjazdu fanów Gwiezdnych Wojen pobawimy się aż w dwóch miastach województwa kujawsko-pomorskiego. Nowym terminem imprezy jest weekend w grudniu 2013.

Jak piszą organizatorzy na oficjalnej stronie StarForce: "Piąta edycja StarForce odbędzie się już w jeden z grudniowych weekendów. W piątek zapraszamy do Bydgoszczy, natomiast w sobotę na pewno zawitamy do Torunia. Gdzie jeszcze będziemy? Więcej informacji wkrótce."

Ponadto organizatorzy zachęcają do przesyłania swoich opinii i pomysłów na temat imprezy na oficjalnej stronie w dziale kontaktu.Tagi: StarForce (76)

Komentarze (26)

Zakladam ze zlot zostal przeniesiony przez to ze w budynku centrum handlowe park jest obecnie plan zdjeciowy do serialu Lekarze.
Jakby nie mozna bylo zrobic w innym miejscu albo jeszcze raz w Bydgoszczy w budynku opera.

Czy gdyby Luke nie wybral sie na Hoth ("bo za zimno") to osiagnal by to wszystko co osiagnal? Troche odwagi a nie od razu nastawiania sie negatywnie zanim zrobilo sie 1 krok.

Ciekawe, ilu spośród osób wieszczących klęskę SF, była na poprzednich edycjach...

Masakra...

Zróbcie w pierwszy weekend grudnia, w Mikołajki, szóstego. ;D Tak, świątecznie będzie... Mikołaj (Vader), renifery (AT-ATy), elfy (śnieżni szturmowcy), wódka, zagrycha i Dragon. :D

A ja się cieszę, bo StarForce zaczął się powoli wypalać. Mam nadzieje że za zmianą terminu idą konkretne zmiany w ostatecznym kształcie konwentu.

By wejść do Opery we wrześniu trzeba było czekać w kolejce...1.5 godziny. Możliwe, że teraz będzie krócej, bo będzie mniejsze zainteresowanie zwłaszcza jak ludzie będą myśleli, że znów sobie postoją na mrozie lub deszczu. Inna sprawa też jest taka, że w lato odbywało się też sporo imprez na dworze, można było sobie na trawie usiąść i popatrzeć. W zimie raczej jest to nie do pomyślenia by coś takiego miało miejsce.
Moim zdaniem ktoś kto przekładał termin na zimę miał wyjątkowo mało wyobraźni.
Ludzie przyjdą i pójdą, już nie mówię o tych co będą musieli jechać po oblodzonych drogach przez pół kraju.
Teraz to zupełnie zgubiłem się w idei robienia takiego zlotu.

Werdżesso -> Spoko, baw się dobrze ;)

Robimy Star Force we wrześniu. Nieeee, wtedy jest sesja poprawkowa. Bez sensu.

Robimy Star Force w grudniu. Nieeee, wtedy jest zima. Bez sensu.

Hmmmm? :-)

Ogór -> A to ciekawe, nie wiem czy ktoś umarł, bo nie widzę w pobliżu żadnych truposzy, ale Starforce trzyma się jak najlepiej, tylko że w innej formule aby nie powtarzać piąty rok z rzędu tego samego, dlatego też tegoroczna edycja została przesunięta na grudzień. :)

Starforce RIP :(

Starforce umarł.
[*]

Mateuszu drogi, konwenty już się w zimie odbywały i w niczym to nie przeszkadzało. Czy pomysł jest dobry, to już zależy od przyjętej nowej formuły imprezy, ale dlaczego tak krytykować od razu?

Kassila ---> no aż tak nieznane regiony to nie są. Ja mam do Torunia czy Bydgoszczy blisko, ale nie wyobrażam sobie, żeby w tym kraju w grudniu było chociaż te 10 stopni. Niech Moc będzie z Wami.

Mistrzu Mateuszu, jakim mrozie? Fakt, że to Daleka Północ (Nieznane Regiony:D) ale przypomnę ci, że w ostatnie Boże Narodzenie było ciepło, a na Wielkanoc spadł śnieg. Może będzie letnio:) No a jak nie, to zrobimy Bitwę o Hoth:) Ja chcę być generałem Veersem!

jeżeli będzie z większym rozmachem, to czemu nie

WTF!? Tylko nie to!!! Grudzień!? Serio!? Będzie zimno i w takim mrozie mamy tam być!? WTF!? To są chyba podłe żarty! Niech Moc będzie z Wami.

Yup. Grudzień. Przecież.

Darth Marcin -> chcemy śnieg, to sobie przywieziemy. A co tam!

WTF????? bedzie pewnie przez to mniej ludzi. a jak chca hoth to musza miec jeszcze snieg

Ja chcę wyścigi AT-AT po Wiśle!

Może planują scenerię Hoth?

Ale ale, to wrzesień odpadł? Ne chcę nic mówić, ale grudzień jest mało atrakcyjnym miesiącem na takie imprezy z bardzo wielu powodów, tym samym sukces imprezy może być znacznie mniejszy niż we wrześniu.

Czyli forma konwentu ulega zmianie (ewolucji?). Termin grudniowy nieco chłodny i nowatorski, ale jak zmiany to zmiany.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.