Książki

Zapowiedź ''Ręki sprawiedliwości''

Amber

Wydawnictwo Amber zapowiedziało oficjalnie wydanie "Ręki sprawiedliwości" (Choices of One) Timothy'ego Zahna. Powieść pojawi się w księgarniach 5 września (czwartek), natomiast jej objętość i cena okładkowa zostaną podane na dniach. Tłumaczeniem zajął się Błażej Niedziński. Jako ciekawostkę można podać fakt, iż nazwa "Ręka sprawiedliwości" (Hand of Judgment) była roboczym tytułem wydania oryginalnego.

Timothy Zahn, autor bestsellerów numer 1 „New York Timesa”, przedstawia nową przygodę.
Akcja rozgrywa się w czasie pomiędzy epizodami opisanymi w Nowej nadziei i Imperium kontratakuje, z udziałem młodego Luke’a Skywalkera, Hana Solo, księżniczki Leii Organy i Mary Jade.


Los Rebelii zależy od następnego posunięcia Luke’a Skywalkera. Czy jednak Rebelianci znaleźli się w bezpiecznej przystani, czy w śmiertelnej pułapce?

Minęło osiem miesięcy od bitwy o Yavin. Rebelia rozpaczliwie potrzebuje nowej bazy. Gubernator Ferrouz z sektora Candoras oferuje Rebeliantom schronienie w zamian za pomoc i obronę przed watażką Nuso Esvą. Luke, Leia, Han i Chewie zostają wysłani, żeby ocenić warunki tego paktu i prawdziwe zamiary Ferrouza.
Tymczasem w stronę Candoras zmierza również Mara Jade, Reka Imperatora, wraz z piątką szturmowców-dezerterów znanych jako Ręka Sprawiedliwości. Ich misja: ukarać Ferrouza za zdradę i na dobre rozgromić Rebelię.
Jednak w tej grze podstępów i zdrady w każdej chwili ktoś może wyciągnąć asa z rękawa...


Temat na forum.Wszystkie zapowiedzi znajdziecie tutaj>>>.Tagi: Amber (525) Błażej Niedziński (44) Timothy Zahn (206)

Komentarze (9)

Mara zawsze jara, ale żeby tą literaturę dało się czytać...

noooou, ja chcę tą inną okładkę ;(

Jeszcze sam wybór okładki da się przeboleć, lecz wybieranie roboczych tytułów to już odwalanie chały. Po co się "męczyć" z wysyłaniem prośby do LFL by wydać tą książkę w polsce, jak można zrobić to w inny sposób...

" Its first working title was Choices; this was changed to Hand of Judgment and then to the current title."

ZŁOWROGA OKŁADKA BY AMBER!

Nie no!!! To jest książka o Thrawnie! Ci goście są ledwie przez 1/5 książki. Tak nie można! Chodzi przecież o wybory, których trzeba dokonywać, a nie o pięciu dezerterów!
Protestuję. I tak będę o niej mówić "Choices of One".
A okładka okropna.

Lepsza ta niż z paperbacku, przynajmniej Mara nie jest plastikiem. Ale i tak nie zmienia to faktu, że okładka tej książki jest brzydka :P

Brzydka okładka :O==

Dlaczego wybrali tą paskudną okładkę...

Wybrali drugą okładkę? SHUT UP AND TAKE MY MONEY! Zmienili tytuł? Może być, mi to obojętne, chociaż to dodatkowe bezpośrednie nawiązanie do Posłuszeństwa.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.