Gry komputerowe

Zmiany w "The Old Republic"

Ostatnio do świata "The Old Republic" wprowadzono dość dużo nowości, z czego najważniejszą jest patch "Titans of Industry", o którym pisaliśmy w tym newsie.Wprowadził on nowe misje Daily i Weekly oraz dwa flashpointy - wszystko to w scenerii księżyca rekreacyjnego Czerki zwanego CZ-198. Poza tym otrzymaliśmy nową towarzyszkę, Ewoczycę imieniem Treek, która może być healerem lub tankiem. Zdobyć ją można kupując specjalny kontrakt za 2100 CC (wtedy nie wymaga 40 poziomu Legacy) lub za milion kredytów (ta opcja wymaga 40 poziomu Legacy).

Jeśli chcecie mieć własnego tauntauna, to zapraszamy na Hoth. Dostępne są dwa rodzaje - górski (obrazek po lewej - dla wszystkich) i tundrowy (obrazek po prawej - dla subskrybentów). Dokładny opis ich zdobycia znajdziecie tutaj.Twórcy zapowiadają już nowego zwierzaka, na którego grzbiecie będziemy mogli zwiedzać świat - varactyla. Wygląda jednak na to, że póki co będzie można znaleźć go w kolejnym rodzaju paczki, który pojawi się prawdopodobnie w okolicy premiery wydarzenia zwanego Bounty Hunter Week, o którym pisaliśmy np. w tym newsie, a który rozpocznie się 14 sierpnia.

Z mniejszych zmian:

- twórcy zapowiadają możliwość kupowania CC bezpośrednio w grze, jednak póki co, nie ma dokładniejszych informacji, jak ma to wyglądać.

- Zmieniono paletę kolorów w grze - o co dokładnie chodzi, dowiecie się czytając ten artykuł na oficjalnej stronie.

- Jeśli zaprosimy do gry przyjaciół, którzy wcześniej grali albo dopiero zaczynają przygodę w świecie TOR, otrzymają oni (a także my) różne bonusy. Przeczytacie o tym w tym miejscu.


Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (500)

Komentarze (7)

Niech dadzą pra pra wnóczke Leii w kostiumie Slave jako matke,żone i kochanke to chętnie wróce:)

Nie myślę.

Kubasov, a nie pomyślałeś, że do zdjęcia dobrali ciuszki właśnie jak najbardziej przypominające te z TESB? Zresztą to przemytnik robi za modela. :P

Kubasov >>> To nie tyle śmierć kreatywności, co robienie dobrze niedzielnym fanom.

Żołnierz Republiki wygląda jak jakiś Rebeliant. Powiedziałbym, że kreatywność umarła, ale to banał. Każdy od kogoś zżyna.

Tauntaun jest świetnie zrobiony.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.