TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Letni raport Eagle Base

2013-08-18 20:07:00 Eagle Base

Wakacje powoli chylą się ku końcowi. W związku z tym nasz rodzimy oddział Rebel Legionu postanowił podzielić się z nami kilkoma informacjami na temat togo, co się u nich ostatnio wydarzyło.

Lato upływa nam – jak zwykle – bardzo pracowicie. A czym dokładnie zajmuje się i będzie się zajmowało Eagle Base w tych upalnych miesiącach? Odpowiedzi na to pytanie znajdziecie poniżej.

Ósmy czerwca był dla nas dniem bardzo pracowitym, bowiem nasi członkowie pojawili się aż w dwóch miejscach – na Festynie Rodzinnym w Gdyni, a także na Pikniku Powiślańskiej Fundacji Społecznej w Warszawie. Jak zwykle, bawiliśmy się przednio – podobnie jak mali (i duzi!) goście obydwu imprez.


30 czerwca nasza reprezentacja ponownie zagościła w stolicy, tym razem na festynie współorganizowanym na warszawskiej Starówce przez współpracującą z nami fundację Marsz Zebry – impreza miała na celu zwiększenie świadomości zachowania bezpieczeństwa na drodze. Miny przechodniów, obdarowywanych przez m.in. Jedi Kodeksami Ruchu Drogowego… Bezcenne!


Tydzień później, 7 lipca przenieśliśmy się do Ełku, gdzie nasza nieoceniona Mon Mothma wzięła udział w festynie charytatywnym towarzyszącym zbiórce na rzecz Szymona Kalinowskiego, chłopca, który urodził się ze skomplikowaną wadą serca.


13 lipca w znanym i lubianym przez nas Wrocławiu miało natomiast miejsce bardzo dla nas radosne wydarzenie – w związek małżeński wstąpiło dwoje naszych aktywnych członków: Izabela „Taraissu” Rutkowska i Karol „Wedge” Dobosz. Młodej parze serdecznie gratulujemy i życzymy wielu lat spędzonych w szczęściu, miłości, dostatku… i oczywiście Mocy! Dodajmy, że to nie pierwszy ślub w naszych szeregach – pamiętajcie: Gwiezdne Wojny łączą!


Weekend 19-21 lipca połączone siły Eagle Base i Polish Garrisonu spędziły tradycyjnie już w Nowej Wsi Polskiej k. Opola, troopując na zlocie ciężarówek Master Truck. Impreza była – także i tym razem – nader udana, więc możemy chyba obiecać, że pojawimy się i na kolejnych jej edycjach.


W dniach 26-28 lipca w niemieckiej miejscowości Essen miało miejsce chyba najważniejsze dla europejskich fanów w bieżącym roku wydarzenie, czyli druga edycja imprezy Celebration Europe. Długo można by się rozpisywać o tym, co się działo i jakie wrażenia stamtąd wynieśliśmy, więc napiszemy tylko, że było megapozytywnie i liczymy na kolejne odsłony tego europejskiego święta fanów Star Wars.


Co dalej? Możecie być pewni, że nie spoczniemy na laurach! Już 10 sierpnia będzie nas można spotkać w Częstochowie na imprezie dla dzieci z domów dziecka pod hasłem KolorujeMy, zaś tydzień później nasza ekipa będzie się udzielała charytatywnie podczas imprezy Oddaj krew z Gwiezdnymi Wojnami w Ełku. Jak sama nazwa wskazuje, postaci z Gwiezdnych Wojen odwiedzą wówczas „krwiobus”, żeby wspomóc lokalne szpitale odrobiną rebelianckiej (i imperialnej także!) krwi, która trafi do tych najbardziej jej potrzebujących. Kolejny weekend również mamy „roboczy” – będzie nas można spotkać na jeszcze jednej imprezie charytatywnej, tym razem odbywającej się pod hasłem Solanin Dzieciom w dniach 21-25 sierpnia w parku w Nowej Soli k. Zielonej Góry.
Lato zakończymy zaś – o dziwo! – …Zakończeniem Lata – festynem, zaplanowanym na 31 sierpnia w Gdyni. Jesień powitamy natomiast – także już tradycyjnie – Winobraniem, odbywającym się 14 września w Zielonej Górze. Nie może Was tam zabraknąć!

Nie możemy także nie wspomnieć o naszych „nowych nabytkach” – i to zarówno w postaci nowych członków, jak i „świeżych” strojów, wykonanych przez naszych weteranów. Kolejnym Jedi w naszych szrankach jest Radek „Radek” Jawor. Są Jedi – Moc jest z nami!


Drugi już w naszych szeregach strój Luke’a Skywalkera z Pałacu Jabby (Powrót Jedi) zarejestrował niedawno Oskar „Luke Skywalker” (sic!) Chałupczak.


Maciej „Vissan” Witała, nasz eks-Rebel Fleet Trooper powrócił z kolei w nasze szeregi w imponującym stroju Jedi.


Natomiast posiadająca już dwa stroje Jainy Solo Marlena „Lucana” Gronowska zarejestrowała ostatnio kolejny outfit córki duetu Solo-Organa – tym razem klasyczną wersję Jedi.


Znana w kręgach fanów z tłumaczenia gwiezdnowojennych pozycji Anna „faultfett” Hikiert, posiadaczka strojów pilota X-winga i Mary Jade poszerzyła zaś pulę swoich kostiumów o przebranie księżniczki Lei jako łowcy nagród Boushha z Powrotu Jedi.


Wszystkim – zarówno tym nowym, jak i mającym na swoim koncie krótszy bądź dłuższy staż w szeregach Orzełków – posiadaczom nowych strojów gratulujemy i życzymy licznych udanych misji w tej, jak i odległej galaktyce.
Zapraszamy również wszystkich do śledzenia naszej strony na Facebooku, naszej strony internetowej, a także naszego forum. Stay tuned! Pamiętajcie: Moc jest z nami – i będzie… zawsze!
TAGI: Eagle Base (47) Imprezy / eventy (145) Rebel Legion (44) Relacja (276)

KOMENTARZE (3)

  • Nestor2013-08-19 13:52:50

    Radziu, zmień nick!

  • ogór2013-08-19 13:37:22

    Radek "RADEK" Jawor :D

  • Wedge2013-08-18 21:24:47

    Najśliczniejszy z nowych Legionistów jest bezkonkurencyjnie Viciu :*

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..