Gry komputerowe

Gamescom '13 -konferencja Electronic ArtsDruga połowa sierpnia to zwyczajowo okres kiedy w Niemczech odbywają się największe w Europie, a drugie na świecie (po E3) targi elektronicznej rozrywki. W tym roku impreza odbywa się w dniach 21-25 sierpnia, jednak już dzisiaj najwięksi "gracze" na rynku odsłaniali karty na swoich konferencjach. Dowiedzieliśmy się między innymi, że premiera PlayStation 4 odbędzie się przed świętami - 29 listopada, w sam raz aby PS4 zdążyło pod choinkę. Microsoft uparcie milczy na ten temat i nie spieszy się z ujawnianiem jakiejkolwiek daty -czyżby nie byli gotowi?

Starczy jednak dygresji, z naszego punktu widzenia najważniejsza miała być konferencja Electronic Arts zaplanowana na godzinę 16.00. Wśród wielu prezentowanych gier nie było jednak żadnej, która przyprawiłaby o szybsze bicie serca fanów Gwiezdnych Wojen.
Elektronicy chwalili się przede wszystkim swoim planem wydawniczym na najbliższy rok, z tego powodu nie należy się dziwić, że wśród wymienianych tytułów zabrakło gier spod znaku Star Wars, są one zapewne w zbyt wczesnych fazach produkcji aby o nich teraz mówić. Wśród prezentowanych tytułów były za to Battlefield 4, Fifa 14, Need for Speed Rivals, Plants vs. Zombies Garden Warfare, Dragon Age: Inquisition, Command & Conquer i The Sims 4 . O takim zestawie prezentowanych produkcji zdecydować mogła także specyfika targów Gamescom, które w przeciwieństwie do E3 rzadko służą ujawnieniu nowych tytułów. Chodzi raczej o przebudzenie branży po wakacyjnym sezonie ogórkowym i przypomnienie graczom na co powinni wydać pieniądze w nadchodzącym okresie przedświątecznym a także w przyszłym roku. Może zobaczymy więc jakieś gwiezdnowojenne produkcje na Gamescom-e '14?Tagi: Electronic Arts (119)

Komentarze (6)

@mistrz Jedi Radek a od kiedy to na targach elektronicznych pokazuje się grafiki koncepcyjne??? you made my day

Rodzyn-> Tutaj chodzi o ujawnienie jakiś nowych tytułów, opcjonalnie grafik koncepcyjnych, może jakiś bardzo ogólnych pomysłow na rozgrywkę. Chyba nikt normalny nie myśli, że dadzą trailer........

A co do treści newsa to interesują mnie 3 gierki od elektroników - Fifa, Dragon i BF4 ;)).

A z jakiej paki mają mówić coś o SW? O_o'. Nie rozumiem tego zdziwienia. Przecież oni te gry zaczynają dopiero tworzyć i nie dostaniemy nic wcześniej niż w 2015, trzeba się z tym pogodzić ;)), myślę że więcej informacji pojawi się dopiero za rok na E3 ;)

Nikogo nie obchodzi Battlefront!

Kogo obchodzi NFS, ja się pytam gdzie Battlefront!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.