Gry komputerowe

Zapowiedź nowych misji kosmicznych w "The Old Republic"

Różne

W "The Old Republic" już od miesiąca jest dostępny patch "Titans of Industry", ale wygląda na to, że szykują się kolejne zmiany. Kilka dni temu w sieci ukazał się filmik, który prawdopodobnie zapowiada całkowicie odświeżony system walk w kosmosie, nazywany obecnie "Super Secret Space Project". Zmian będzie zapewne sporo, więc oczekuje się, że będą one częścią kolejnego większego patcha. Jak na razie, mamy jedynie film, choć na forum możecie poczytać co prawdopodobnie się w nim znajdzie. 12 października odbędzie się w Nowym Yorku spotkanie społeczności graczy z twórcami, wtedy prawdopodobnie otrzymamy więcej detali.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: The Old Republic (500)

Komentarze (10)

kurcze dawno nie grałem, chyba znów spróbuje ;)

Jackdaw -> Shedaem się nie przejmuj, to największy hater TORa jakiego znam. Dla niego ta gra umarła, zanim ją ogłoszono. Wcześniej walczył z Galaxies, teraz się na TORa przerzucił. Wątpię by kiedykolwiek zainstalował tę grę.

@Shedao Shai - Ty w ogóle grałeś w tą grę czy powtarzasz po kimś takie głupoty? Gra wcale nie umiera. Po wprowadzeniu f2p mimo złego startu gra zaczęła się rozwijać. Przyzwoita liczba ludzi na serwerach oraz regularne patche jakoś nie wskazują na to, żeby gra umierała. Ponadto ten filmik może być zapowiedzią zmiany mechaniki space combat. Czyli pvp i porządne sterowanie (nie w tunelu). Ale co ja tam wiem, pewnie ty wiesz lepiej...

Mam nadzieje, że dadzą łatwe sterowanie. Bo jakoś w Battlefront z lataniem sobie nie radziłem.

beznadzieja 2/10 ta gra umiera

Głowy nie urywa.

dobra, ale heh... dobra, napiszę na kolegium.

wygląda jak pvp areny z myśliwcami... obaczymy jak im wyjdzie

Serio, zajrzyjcie na forum :). Apophis rulez :D

Jakoś nigdy mnie nie wciągnęły te misje, ale teraz może...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.