Zemsta Sithów

P&O 35: Czy zobaczymy AT-ST w Epizodzie III?Część pytań dotyczących „Zemsty Sithów” pochodzi jeszcze z czasów sprzed premiery trzeciego epizodu. To właśnie jest jednym z nich.

P: W „The New Essential Guide to Vehicles and Vessels” jest napisane, że AT-ST po raz pierwszy pojawiło się w czasie Wojen Klonów. Czy zobaczymy je w Epizodzie III?

O: Z pewnością nie zobaczysz dokładnie tych samych modeli AT-ST co w Epizodzie V i VI, ale będzie dwunogi zwiadowczy poprzednik tego klasycznego pojazdu. A co więcej, rozszerzony wszechświat Wojen Klonów już nie raz odwołał się do dwunogich machin kroczących. Mamy zatem np. AT-XT (All Terrain Experimental Transport) z gry „Star Wars: Clone Wars”, który także pojawił się w komiksach z cyklu Republic.

K: Na koniec dwa przedstawienia AT-XT z gry i komiksu.

No i nie można też zapomnieć o AT-RT, które pojawiło się w filmie, a jest mu z pewnością najbliżej do AT-ST. Tego jednak wówczas na oficjalnej nie zapowiedziano.Tagi: AT-ST (12) Epizod III: Zemsta Sithów (890) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (445)

Komentarze (6)

Radek -> Jeśli iść tym tropem, to np. skutery są zupełnie bez sensu, a to że Jedi walczą TYLKO (zwykle) mieczami świetlnymi jeszcze bardziej. To fantastyka :)

Radek -> Nie wiem jak w SW, ale w realnym życiu jeden z pięciu pojazdów z SW, które chciałbym mieć. Takie AT-RT jest idealne do wypadów do pobliskiego sklepu czy piekarni po bułki :)

To jest po prostu szybki pojazd zwiadowczy, ewentualnie do walki w górzystym terenie, kiedy atakuje się pod górę (via pierwszy sezon WK).

Mistrz Jedi Radek -> Pewnie dlatego szybko zarzucili te pojazdy na rzecz AT-PT i AT-ST :).

Ale jak mieli wrogów z naprzeciwka, to niezłe bum robili :D

Zupełnie bezsensowna maszyna. Piechota od boku, snajper od przodu i juz po niej.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.